Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí sexuální panenky pro PEDOFILY!

Na světě je nový skandál a tentokrát ho mají na svědomí Japonci! Začali totiž vyrábět a nabízet k prodeji erotické panenky, které mají dělat dobře pedofilům!
Vydáno: 03.11.2015
Myslíte, že je to dobrý nápad?
Myslíte, že je to dobrý nápad? Autor: Orient Doll
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle už je trochu moc, ne? Gumové děti na uspokojení pedofilů? Ano, je to šílené, ale je to tak. Japonská společnost, která má tyto výrobky na svědomí, se postarala o celosvětový skandál. Bude muset hodně vysvětlovat a obhajovat, co ji vedlo k něčemu tak „neobvyklému“ či spíše úchylnému. Panenky jsou vyrobeny ze silikonu, mají ocelovou kostru a vypadají dost realisticky. Strašné, jako malé holčičky!

Panenky pro pedofily! - Obrázek 2
Panenky pro pedofily! - Obrázek 2
Orient Doll

Stránky společnosti Orient Doll nabízejí zákazníkům různé modely panenek ("ve věku" od 6 do 16 let). Pedofil si může vybrat tvar pochvy, jaký má panenka mít, a aby toho nebylo málo, dokonce může poslat fotografii dítěte jako předlohu a bude mu vyrobena na míru!

Navzdory vlně nevole, která se okamžitě strhla, se společnost brání a rozhodně nehodlá ustoupit od prodeje. Obhajuje se tím, že na tom není nic šokujícího: „Je to druh terapie pro dospělé, kteří jsou přitahováni dětmi. Skutečného dítěte se dotknout nesmějí a tohle jim poskytne potřebné uspokojení. Tyto panenky vlastně chrání všechny děti.“ No, není to skvělé?

Anketa

Myslíte, že je to dobrý nápad?

hlasovat
hlasovat

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama