Sex a vztahy

22. května 2015 04:30

Anna Kopečková

Tipy od potvor, které by měla znát každá žena

Tipy od potvor, které by měla znát každá žena

Závidíte ženám, které si dokážou každého muže omotat okolo prstu a mávat s ním, jak se jim zachce? Prozradíme vám triky zlobivých holek, které zvýší vaši úspěšnost v milostných eskapádách. Váš milý vám pak kopačky rozhodně nedá!

Tip č.1: Jsem krásná

Doma vás sice možná učili, že máte být skromná a že samochvála smrdí, ale právě teď je nejvyšší čas na tyto (ne)pravdy s klidným svědomím zapomenout. Pokud se totiž začnete považovat za krásnou a přitažlivou, vaše sebedůvěra povyroste a tuto změnu zavětří nejen vaše okolí, ale především muži.

„Když vidím ženu, co se umí nosit a svým (jakkoli velkým) zadečkem vrtí na všechny strany a k tomu se navíc se usmívá, hlavou mně běží jediná myšlenka – takovou babu chci mít doma a nejlépe na celý život,“ svěřuje se Erik (36). Začněte si věřit a probuďte toužebné volání pánů tvorstva!

Tip č.2: Za kvalitní sex vás bude milovat

I po letech manželství by měl zůstat prostor pro láskyplné aktivity. Sice vám přibyl nějaký ten rok navíc a možná už tolik náladu na sex nemáte, ale věřte, že pánové jsou při chuti v každém věku. Nezáleží na tom, jestli je mu třiatřicet nebo čtyřiačtyřicet, on vás bude se stejnou, ne-li ještě vyšší žádostivostí svlékat jako před lety. S přibývajícími roky totiž kvalita sexu narůstá, i když se jeho frekvence snižuje. Bude vás chtít hladit, hrát si s vašimi ňadry a líbat váš klín. Nemluvě o faktu, že ženy po třicítce mnohem intenzivněji prožívají orgasmus.

Tip č.3: Udržujte i dál své zájmy a kamarádské vztahy

Žena, která skončí u plotny a její život se smrskne výhradně na plánování velkých nákupů a sledování akčních letáků, nebude nikdy pro muže ztělesňovat lákadlo. Samozřejmě, je super, že jste praktická, ale tu a tam zahoďte tyto „rozumné vlastnosti“ za hlavu. Utečte z role matky a manželky do kavárny s fajn kamarádkou ze střední, zajděte si na kosmetiku, provětrejte trochu kreditku nebo si jen tak pro radost pořiďte hříšné drahé spodní prádlo namísto toho, abyste peníze uškudlila na „horší časy“. Nejenže budete šťastnější, ale budete platit za nezávislou ženu, nikoli za puťku domácí. To, že máte rodinu, totiž neznamená, že je váš (soukromý) život u konce.

Tip č.4: Užívejte života aneb Carpe diem

Zasmějte se od srdce, protančete celou dlouhou noc a naučte se oprostit od všech povinností, které my ženy v životě máme. Zapomeňte na to, že musíte vyžehlit hromadu prádla, uklidit, navařit večeři a vykročte do víru života s plnou parádou. Proč? Protože trocha sobeckosti vůbec nezaškodí, naopak přímo prospívá.

Tip č.5: Klidně si postěžujte

Nejste šťastná z mnoha důvodů, ale i tak si hrajete na to, že se vlastně nic neděje? Pokud vás něco vytáčí, jděte s pravdou ven. Neznamená to, že se hned musíte začít hystericky vztekat, ale sedět tiše v koutě a trpět také není to pravé. Řekněte drahému, co se vám nelíbí, sdělte mu důvody a navrhněte řešení. Právě tuto metodu si zamilovaly zlobivé holky, které dosáhnou všeho, co si zamanou a ještě v dotyčném vzbudí pocit, že vědí, co od života chtějí. A to se pánům, tedy alespoň těm, kteří stojí za to, rozhodně zamlouvá.

len

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.