VIDEO: Jak působit na schůzce uvolněně?

Muži si pomáhají zíráním na mobily! Nekárejte je, nemohou za to…

Když už jsme se s někým seznámili, záleží nám na to, abychom na protějšek dostatečně zapůsobili. Umění prvního dojmu jsme pravděpodobně zdárně ovládli, teď se ještě uvolnit tak, abychom mohli dobře „prodat“ všechny své pozitivní vlastnosti.

Jak to udělat, aby protějšku bylo s námi dobře, ale abychom se dobře cítili i my? Buďme především sami sebou. Pokud si na něco hrajeme, dříve nebo později z „role“ vypadneme a budeme působit nedůvěryhodně.

Existují samozřejmě i určité triky a tipy, díky kterým vše půjde lépe. Více, včetně typických chyb a zlozvyků, vám prozradí psycholog Tomáš Morávek a odbornice na seznamování Veronika Vinterová ze seznamovací agentury Náhoda.

www.nahoda.com

Sdílejte článek
Štítky Tomáš Morávek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.