Sex a vztahy

3. listopadu 2018 09:20

Lucie Průchová

Video natočené na MRI: Jak vypadá líbání, sex a porod?

Většina lidí má magnetickou rezonanci spojenou se vyšetřením nějaké závažné nemoci a když se řekne MRI má nepříjemné mrazení.

Ano, samo vyšetření je vlastně velice nepříjemné a na lidi působí dost depresivně. Jste vlastně celou dobu zavřeni v takovém tunelu a musíte nehnutě ležet, zatímco přístroj k tomu určený pořizuje snímky vašich vnitřností. Výsledné obrázky jsou úžasné a slouží jako veliká pomoc při léčbě nádorů a různých abnormalit.

Někdy však výzkumníci používají magnetické rezonance, aby se podívali na něco, co je opravdu ohromující, jako třeba dva lidé při sexu. Toto je jedna z nevšedních nahrávek uvedených v novém videu serveru Vox.com. Dali dohromady úžasnou stopáž, složenou z mnoha kousků, které zachycují lidské tělo v pohybu v různých situacích. Například při pohybu, při líbání, při milování a dokonce i během porodu.

Tyto zvláštní záběry dokazují, že studie v časopise British Medical Journal z roku 1999 byla pravdivá. Odborníci zde tvrdili, že bychom mohli skutečně použít MRI k zaznamenávání snímků párů, které mají sex (pro výzkumné účely samozřejmě).

Například se tímto dokázalo, že se při misionářské poloze vytvoří z penisu jakýsi bumerang. Má podobný tvar. Podívejte se v následujícím videu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.