Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Video natočené na MRI: Jak vypadá líbání, sex a porod?

Většina lidí má magnetickou rezonanci spojenou se vyšetřením nějaké závažné nemoci a když se řekne MRI má nepříjemné mrazení.
Vydáno: 03.11.2018
Magnetická rezonance trochu jinak!
Autor: youtube.com Magnetická rezonance trochu jinak!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, samo vyšetření je vlastně velice nepříjemné a na lidi působí dost depresivně. Jste vlastně celou dobu zavřeni v takovém tunelu a musíte nehnutě ležet, zatímco přístroj k tomu určený pořizuje snímky vašich vnitřností. Výsledné obrázky jsou úžasné a slouží jako veliká pomoc při léčbě nádorů a různých abnormalit.

Někdy však výzkumníci používají magnetické rezonance, aby se podívali na něco, co je opravdu ohromující, jako třeba dva lidé při sexu. Toto je jedna z nevšedních nahrávek uvedených v novém videu serveru Vox.com. Dali dohromady úžasnou stopáž, složenou z mnoha kousků, které zachycují lidské tělo v pohybu v různých situacích. Například při pohybu, při líbání, při milování a dokonce i během porodu.

Tyto zvláštní záběry dokazují, že studie v časopise British Medical Journal z roku 1999 byla pravdivá. Odborníci zde tvrdili, že bychom mohli skutečně použít MRI k zaznamenávání snímků párů, které mají sex (pro výzkumné účely samozřejmě).

Například se tímto dokázalo, že se při misionářské poloze vytvoří z penisu jakýsi bumerang. Má podobný tvar. Podívejte se v následujícím videu:

sexem při MRI
sexem při MRI
Článek je zařazen v: video, Sex, porod
Reklama