zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Video natočené na MRI: Jak vypadá líbání, sex a porod?

Magnetická rezonance trochu jinak!
Autor: youtube.com Magnetická rezonance trochu jinak!
pruchol , Vydáno: 03.11.2018
Většina lidí má magnetickou rezonanci spojenou se vyšetřením nějaké závažné nemoci a když se řekne MRI má nepříjemné mrazení.

reklama

Ano, samo vyšetření je vlastně velice nepříjemné a na lidi působí dost depresivně. Jste vlastně celou dobu zavřeni v takovém tunelu a musíte nehnutě ležet, zatímco přístroj k tomu určený pořizuje snímky vašich vnitřností. Výsledné obrázky jsou úžasné a slouží jako veliká pomoc při léčbě nádorů a různých abnormalit.

Někdy však výzkumníci používají magnetické rezonance, aby se podívali na něco, co je opravdu ohromující, jako třeba dva lidé při sexu. Toto je jedna z nevšedních nahrávek uvedených v novém videu serveru Vox.com. Dali dohromady úžasnou stopáž, složenou z mnoha kousků, které zachycují lidské tělo v pohybu v různých situacích. Například při pohybu, při líbání, při milování a dokonce i během porodu.

Tyto zvláštní záběry dokazují, že studie v časopise British Medical Journal z roku 1999 byla pravdivá. Odborníci zde tvrdili, že bychom mohli skutečně použít MRI k zaznamenávání snímků párů, které mají sex (pro výzkumné účely samozřejmě).

Například se tímto dokázalo, že se při misionářské poloze vytvoří z penisu jakýsi bumerang. Má podobný tvar. Podívejte se v následujícím videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

sexem při MRI

reklama

Související témata: video , Sex , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama