Sex a vztahy

28. května 2016 04:50

Anna Kopečková

Zamilovaná fotogalerie: Nejkrásnější zásnubní fotografie loňského roku

Podívejte se na nejromantičtější okamžiky roku 2015.

Každý rok vyhlašuje americký svatební webový portál Junebug Weddings soutěž o ty nejkrásnější fotografie, které za uplynulý rok vznikly. Letos se soutěže zúčastnili fotografové z 35 zemí celého světa a díky nim vznikla už počtvrté kolekce nádherných snímků zachycujících páry v jejich zásnubní den.

A my vám ukážeme ty nejlepší. Od romantických snímků dvou objímajících se postav kdesi v dálce až po skákání na posteli s nejlepším kamarádem a životním partnerem zároveň. Všechny jsou ohromující a plné štěstí a lásky. Jestli vám při jejich prohlížení ukápne slza, zamyslete se. I někde blízko vás je určitě člověk, který vás miluje. Jen to třeba nevidíte.

Mohlo by se vám taky líbit:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.