Sex a vztahy

17. listopadu 2015 04:40

Lucie Průchová

Záškodnické milenky: Podle čeho vypátráte, že vám ho ta mrcha klofne?

Stačí jim hříšně se zavlnit v bocích, hodit očkem, přidat svůdný úsměv a pánové jsou lapeni.

Vůbec jim nevadí, že dají milence přednost před rodinou, jsou totiž hnáni sobeckým chtíčem do milostného Edenu, kde neexistují problémy, starosti ani povinnosti. Existuje jediné: ona, on a nekonečná pouť za orgasmem. A pokud ta mrcha uhodí na správnou strunu, je pravděpodobné, že vás rozvede dřív, než mu sbalíte kufry (ten bídák si je totiž samou nedočkavosti sbalí úplně sám poprvé v životě, a to nadobro). Jakou mocí disponují „rozvracečky“ rodin, a která z nich uspěje a zbaví vás statutu manželky? Máme pro vás typologii milenek.

Došla jste milému na nevěru, nebo máte oči na stopkách, protože se ten váš chová tak trochu podivně? Zčista jasna má k dispozici nespočet kumpánů, kteří s ním chtějí vyrazit na jedno, nebo právě jeho šéf vysílá několikrát do měsíce na služební cesty, odkud se navrací jako znovuzrozený s tím přihlouplým výrazem, který jasně identifikujete, protože přesně tak se tvářil, když vás vroucně miloval na začátku randění?

Po letech ve vztahu a dlouholetém manželství je bohužel pro nás možné opravdu všechno. Pánové jsou po milostné stránce vyhladovělí a podle jejich slov silně strádají, protože pro sexuální abstinenci v manželství nejsou stavění, a tak mají hned výmluvu, proč se nahnat do náruče té, co nemá na práci nic jiného kromě jeho uspokojení. I když byste se přetrhla, tak ona u něj zřejmě bude na prvním místě.

Je sexy (ve dne i v noci), chválí ho do nebes za úplné maličkosti a hlavně hraje na jistotu v podobě sexu, pohodové atmosféry a plusové body navíc sbírá tím, že si neváhá zahrát na oscarovou herečku, zatímco on se bude zmítat na vrcholu slasti, nebo vytahovat jeden (pro vás nudný) vtip za druhým. Ona bude podle situace náruživě sténat, nebo se zalykat smíchem.

Ta, co bere všechno, co se namane!

Neumí být sama, a proto se klidně přisaje na chlápka, co má doma těhotnou přítelkyni a bude operovat mnohými způsoby, aby bývalou lásku poslal k šípku a nasadil si do života právě ji. Jednou výmluvou to začíná a jeho zběsilým útěkem k vám domů to končí. Ta, co hystericky tlačí na pilu a chce mu mluvit do života, ho přestane bavit dřív, než si podivných změn v jeho chování začněte všímat. Oproti ní jste ve výhodě, vy máte úroveň, ale tato žena v roli milenky ji v zoufalství surové samoty poztrácela.

Ona je vdaná, on ženatý

Tenhle románek na bázi sexu splňuje všechny atributy přímé úměry. Osud tak svedl dohromady opomenutou ženu, kterou podnikající manžel přes všechny povinnosti (s)prostě přehlíží a muže, co sex doma už nemá takový říz, jako tomu bylo kdysi. Vyhodí si společně z kopýtka, uhasí milostný hlad a zase se s úsměvem na rtech rozběhnou do svých domovů. Ona jeho nebude chtít napořád, má totiž doma svůj standard, který nehodlá měnit.

Femme fatale: Ženská s jiskrou oku, co dělá, že nemá zájem

Nemusí to být zrovna žádná modelína, úplně stačí, když splňuje podstatu anděla s ďáblem v těle a je vymalováno. Taková sokyně v lásce je pak konkurentkou, kterou setřást nebude snadné. I když na první pohled na svého milence netlačí, aby se rozvedl, volí mnohem účinnější taktiku. Vzbudí v něm dojem, že je neuvěřitelně sexy, umí se zasmát sama sobě, ukáže, že není jenom prázdnou nádobou, se kterou se pobaví v posteli a tím to hasne. Ona má přehled, umí vést duchaplnou diskuzi a taky si své životní náklady hravě hradí sama. Ona jeho vlastně nepotřebuje na nic, ale on postupem času zjistí, že ji potřebuje na všechno. Nic mu totiž bez ní nebude dávat smysl. Možná nebudete chápat, proč vás opouští kvůli té, co má k mírám 90 – 60 – 90 hodně daleko, zatímco vy byste se mohla klidně prohánět po mole, ale když se chlap zamiluje, sobecky jde svému štěstí naproti – stůj, co stůj.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky milenec sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.