Sex a vztahy

21. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Zpověď 12 mužů: Absolutně nejžhavějších věcí, které jsme zažili

Jen abyste věděly dámy, co se opravdu odehrává v jejich mysli. Možná vás to překvapí!

Víme, že existují tuny věcí, které dostanou člověka v posteli pořádně do varu.

Jsou zde ale i zdánlivé drobnosti a maličkosti, o které byste do tohoto seznamu určitě nezařadila, ale ony tam mají svoje dost důležité místečko.

Zde jsou některé z nich. Když je uděláte, vypálíte navždy sexy díru do jeho paměti.

A co vaše partnery uvádí do světa rozkoše a co je přivádí k šílenství? Podívejte se na odpovědi obyčejných mužů, kteří nám prozradili své NEJ, které v sexu zažili a po čem v posteli touží. Možná to pro vás bude užitečná inspirace ve vašem milostném životě…

„Když mi řekne žena, co přesně ode mě chce, co se jí líbí! Neexistuje nic více sexy, než to.“ Honza G.

„Přítelkyně mě kdysi probudila kouřením. Bylo to naprosto nečekané, a to je také důvod, proč to bylo tak úžasné." Filip P.

„Jednou za mnou přišla moje přítelkyně a měla na sobě šaty, které měly zip na přední straně po celé délce. Pomalé rozepínání zipu na šatech, pod kterými měla krásné krajkové prádlo, které na mě vykouklo bylo tak neuvěřitelně sexy! Patrik N.

„Po dlouhém pracovní dni, který byl opravdu hodně náročný a stresující (má přítelkyně o tom věděla, sešli jsme se na obědě), jsem přišel domů a ona na sobě měla jen sexy spodní prádlo. Nádhera! Vtáhla mě do ložnice za kravatu a strčila mě na postel. Dlouze se mi podívala do očí (její zářily něhou a nevinností), usmála se a řekla, že mě miluje, poprvé v životě! Potom jsme se na sebe vrhli. Její laskavost jí vrátil desetinásobně.“ Lukáš R.

„Mýt sexuální sebevědomí a nebát se říct, co u ní funguje a nefunguje. Rozhodně není sexy dívka, která něco předstírá. Řekni mi, CO CHCEŠ bude to mnohem příjemnější pro nás oba.“-Martin Z.

„Mám rád, když je žena při sexu hlasitá, když vidím a cítím, že ji to dělá dobře. Není to jen tím, že mi to řekne, musím to poznat z jejich gest a chování při styku. Miluju, když mě pevněji stiskne a mačká a sténá.“ Richard Š.

„Když si to žena dělá sama a já také a vzájemně se pozorujeme. To jsem pak neskutečně nažhavený.“ Adam B.

„Důvěra je pro mě rozhodně to nejdůležitější. Pohledy do očí, něžné líbání, mazlení a šeptání vzrušujících slovíček s ďábelským úsměvem.“ Pavel P.

„Když se nebojí upřímně sténat.“ Milan F.

„Když si hraji s jejími bradavky a prsy a jí to dělá dobře. Když se pak přesunu dolů, do jejího klínu a ona se slastí prohybá do oblouku. To mě opravdu neskutečně vzrušuje.“ Zdeněk S.

„Přišel jsem k ní a ona na mě čekala v posteli v sexy prádélku. Byl to nejžhavější sex vůbec.“ Viktor T.

„Když si HO vzala do ruky a přitom se mi dívala dlouze do očí a pak mě začala vášnivě líbat. Jednoduché, ale sexy.“ Jan L.

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.