Sex a vztahy

17. června 2015 04:26

Lucie Průchová

Zralé ženy a mladší muži! Proč ne? 6 tipů, jak si to užít

Vyhlídla jste si zajíčka, ale obáváte se pomluv a toho, že skončíte se zlomeným srdcem? Nějak tak to bude. Ale před tím si aspoň užijete!

Netrapte se tím, co se nedá změnit

Dopředu si vyjasněte jednu věc: nemá smysl soupeřit s mladšími ženami v tom, v čem mají navrch. Nikdy už nebudete vypnutější nebo hladší. Smiřte se s tím, že dříve nebo později vás zajíček opustí, protože možná bude chtít děti, které vy mu už dát nemůžete nebo nechcete. Ovšem, existují výjimky a z vaší nevýhody se tím pádem stává velká výhoda.

Je to váš partner, ne syn

Jedna z největších chyb je, že se k zajíčkům chováme jako k dětem. Jasně, že máme na mysli jejich dobro. Máme životní zkušenosti a máme tendenci radit a důrazně doporučovat. Jenže pak působíme jako jejich matky nebo učitelky. To většině mužů nevyhovuje a i ti nejsubmisivnější potřebují občas ukázat, že hlavní slovo má chlap.

Nechte ho za sebe také občas platit, i kdyby to byl studentík, a určitě ho nechte provádět manuální domácí práce – ať ukáže, jak je šikovný a jaké má svaly.

Buďte sebevědomá

Teď už od mužů nic zavazujícího nechcete, proto o vás bude pořádná bitka, pokud bude vidět, že máte samu sebe ráda a že o sebe pečujete. Intimní kondici zajistí hormonální substituční terapie a kvanta lubrikantu. Je jasné, že vám okolí bude mladšího partnera závidět a pomlouvat vás (zejména od členů vaší rodiny to může hodně bolet). To je riziko podnikání.

Ujasněte si, co chcete

Když poznáte svůj objekt zájmu, mělo by vám být jasné, jestli toužíte po nezávazném flirtu/sexuálním přátelství, nebo chcete někoho na celý život. Když si tohle ujasníte, bude vám lépe. Jestli vás pak opustí kvůli mladší ženě, budete to brát s větším nadhledem.

Nechte se zajíčkem omladit

Zajíček vás uvede do světa plného překvapení. Dozvíte se, co se teď mezi mladými poslouchá, nosí, poznáte nové vtípky, celkově se regenerujete a bude to na vás vidět! To vám žádná klinika plastické chirurgie v životě neposkytne. Užívejte si toho do sytosti a ničemu se nebraňte!

Ve filmu Absolvent si zralá žena hezky zajíčka omotala kolem prstu...

Netrapte se, zda ano, nebo ne!

Máte nějaké zábrany, zda je takový vztah něco nepatřičného? Jak se mu může líbit vaše starší tělo? Vykašlete se na to! Jestli vzplál, nechte se ožehnout! Nemusíte ani nic moc dělat: prostě ho nechte, ať si s vámi dělá, co chce. Je chodící hormonální rozbuškou, stačí mu opravdu málo a je blahem bez sebe! Je to příjemné osvěžení po všech těch vztazích s pohodlnými vrstevníky či dokonce staršími muži . :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.