Sex a vztahy

10. listopadu 2016 12:00

Kateřina Motlová

S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex? Kdo má stejné sexuální touhy jako vy?

Ačkoliv není sex ve vztahu dvou lidí tou nejdůležitější věcí, je dobré vědět, které z hvězdných znamení je tím nejideálnějších sexuálním partnerem. Některá znamení se k nám zkrátka v posteli hodí více a některá méně.

1. Beran (21. 3. –20. 4)

Berani jsou známí svou touhou být nejlepší a stále objevovat a zkoušet něco nového. A to stejné platí i při sexu. Jsou přímo znudění klasickým milováním a raději dávají přednost nejrůznějším praktikám, erotickým hračkám a zvláštním místům. Jakmile ale objeví svou spřízněnou duši, jsou věrní až za hrob.

Beranovi bude v posteli skvěle rozumět další Beran, který bude z jejich nápadů nadšený. Rozhodně nešlápnou vedle ani v případě Vah. Více vzrušení najdou u Lva a hýčkání u Býka. Mají-li chuť na zakázané ovoce, pak ať zvolí sex se Štírem.

2. Býk (21. 4.–21. 5.)

Ve zvěrokruhu není smyslnějších jedinců než právě Býků. Jejich divokost krotí věrná povaha, a proto místo rychlovek mají raději pozvolný, ale zato intenzivní sex. Pokud se jim v posteli nezadaří, zkazí jim to náladu na celý den!

Nejlepším partnerem pro postelové hrátky pro ně bude Štír, který svou vášnivostí a odhodlaností bude Býkovi skvěle sekundovat. Váhy vyrovnají nedostatek jejich nápaditosti a Střelec dokáže milování pořádně rozproudit. Ryby jsou tou nejlepší volbou pro něžné a romantické chvilky.

3. Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženec vždy osciluje mezi nezájmem a divokou vášní. Zlatá střední cesta je pro ně nezajímavá a nudná. Jejich partner musí většinou čekat, až budou v té správné náladě, ale pak to obvykle stojí za to.

Blížence vždy uchvátí Střelec svým smyslem pro nejrůznější erotické hry. Pokud dá přednost stejnému znamení, budou si v zájmech rozumět, ale může se stát, že jejich chuť a nálada na sex se prostě nepotkají v tu samou dobu. Štír je typický tím, že v každé situaci dokáže najít něco, co každého spolehlivě vzruší, tedy i Blížence.

4. Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou typicky submisivní typy. Mají rádi, když cítí, že je v posteli někdo ovládá a rádi se podřídí. To ovšem neznamená, že by nebyli vášnivými milenci/milenkami. Právě naopak. Svému partnerovi splní vše, po čem touží.

Jejich dokonalým protějškem budou Lvi, kteří si budou libovat v tom, že je v posteli budou moci vést. Váhy a Štíři zase dokážou splnit jejich nejtajnější sexuální sny. BDSM pro ně rozhodně nebude překážkou. Pro žhavý a vášnivý sex si do postele vezmou Kozoroha. Občas to sice mezi nimi zaskřípe, ale vášnivé chvilky tyto nedostatky zcela překryjí.

5. Lev (23. 7.–23. 8.)

Lví sexuální apetit je takřka nenasytný. Pokud chce Lev porozumět druhému člověku, nejlepší způsob, jak to zjistit, je přes postel. Může se to zdát až moc jednoduché, ale je to účinné.

Lví ego si rozhodně nedovolí pošramotit Váhy. Ty to s nimi zkrátka umí! Pro spalující vášeň mohou vyhledat Štíra, ale jinde než v posteli si s ním rozumět nebudou. Lev a Vodnář? Budou možná skvělý pár, ale rozhodně Lev Vodnáře nebude smět příliš dirigovat! Jinak mu uteče.

6. Panna (24. 8.–22. 9.)

Panna budí zdání, že je ve všech oblastech života, a tedy i v sexu, ledovou královnou. Rozhodně nikdy nebude patřit mezi ty, kteří holdují sexu vždy a všude. V okamžiku, kdy se ale zjeví ten pravý, zažehne v nich neutuchající plamen, který nelze přehlédnout.

Jejich skryté touhy bude nesmírně ráda objevovat Ryba, která se s nimi bude milovat i na těch nejneobvyklejších místech. Štír v nich dokáže zažehnout i ty nesilnější plameny a Kozoroh jim splní jejich nejtajnější sny.

7. Váhy (23. 9.–23. 10.)

Váhy srší elegancí na všechny strany, ale rozhodně nejsou jednoduché sousto pro toho, kdo se je snaží sbalit na jednu noc. Přesto se za touto tajemnou povahou skrývá silná a vášnivá sexualita. Váhy moc dobře vědí, co se jim líbí. Chtějí milence, který je nejen inteligentní, ale i kreativní. Romantická večeře při svíčkách a společná koupel je pro Váhy to pravé ořechové.

Složité povaze Váhy porozumí jenom další Váha, se kterou vyzkouší spoustu nových věcí. Krok s nimi dokáže držet i Beran, u toho si ale Váha musí zvyknout, že bývá někdy dost sobecký. Ani Střelec není marný. Možná vám bude připadat, že ho vaše hrátky nudí, ale pokud vytrváte, zjistíte, že to, co ho skutečně vzrušuje, jste vy.

8. Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři patří nepochybně mezi ta nejvášnivější znamení s největší sexualitou. Je prý nikdy nic nepřekvapí ani nešokuje. Vše už zkusili, a pokud ne, velmi brzy se tak stane. Pro Štíry neexistují překážky, nic pro ně není tabu a sexu se dokážou, i když třeba jen ve své hlavě, oddávat 24 hodin denně.

Štírovi dokáže v posteli konkurovat jen další Štír. Jedině ten nebude mít před nimi zábrany a vyzkouší s nimi všechny praktiky. Harmonie dosáhne ale i s Rybami, které budou nadšené sexuálními experimenty a bezhlavě se oddají štíří fantazii.

9. Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec je zajímavý tím, že dokáže naprosto přesně oddělit lásku a pouhý sex. Sex je pro ně sice více než milá zábava, ale rozhodně se po první noci nevrhají do manželství a nesní o hromadě dětí. Střelci jsou spontánní a mají v sobě jiskru, díky které jsou všemi obdivováni.

V posteli by je mohl zaujmout Vodnář, který se přizpůsobí jejich sexuálnímu tempu. Ryby budou vždy svolné s nejrůznějšími experimenty, ale té pravé harmonie dosáhne vždy jen s dalším Střelcem.

10. Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozoroh si rád užívá divokého a nespoutaného sexu. Co je ale důležité, že nikdy nezapomíná na svého partnera a jeho potěšení je pro něj tou nejdůležitější věcí. Sex má spojený s notnou dávkou citů, a pokud nemiluje, nedokáže milovat naplno. Svou roli hraje i žárlivost, která Kozoroha dokáže pořádně nahlodat.

Kozoroha bude skvěle doplňovat Vodnář, se kterým zažije věci, které pro ně do té doby byly tabu. Ryby je v posteli dostanou a Kozorozi jim neodokážou odolat.

11. Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnář je velmi spontánní a jde rovnou na věc. Nepotrpí si na povrchní flirt a rozhodně nebude z partnera dlouho tahat, co se mu líbí. Nejvíce ho potěší, pokud jim protějšek na rovinu řekne, co má rád. Není pro něho většího štěstí, než vám vaše přání splnit. Nejvíce ho vzrušuje hra. Sex pod peřinou, potmě a v pyžamech? To ho dokáže pěkně otrávit.

Vodnáři bude nejvíc vyhovovat Beran, se kterým najdou společná vzrušení i po letech vztahu. S dalším Vodnářem zažije absolutní svobodu a pro tu největší zábavu a potěšení se vydá do peřin s Blížencem.

12. Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby jsou neskonale vášnivé a jejich flirtu a svůdným pohledům jen tak nikdo neodolá. I přes spoustu signálů, které vysílají, to musí být právě partner, který Ryby svede. Ryby vědí, co chtějí, a rozhodně se nebojí si o to říct.

Nejideálnější souhry dosáhne se Lvy a Berany, kterým bude lichotit zájem Ryb. Za to Ryby čeká nebeský sex, Lvi a Berani touží být vždy nejlepší. Pokud hledají romantiku, měli by zalovit mezi Býky, kteří se jim budou vždy věnovat a vždy jim dopřejí to, co mají rádi. Nešlápnou vedle ani s Kozorohy, se kterými bude milování tím pravým požitkem.

-red-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.