Celebrity

14. dubna 2022 11:29

red

Sexy Plyšák si zahrál v ZOO. V jaké roli svalovce uvidíte?

ZOO (21): Plyšák

Karla Frýda sice proslavilo účinkování v jedné z reality shows, nicméně v 21. epizodě ZOO se představil jako vysloužilý voják za Afghanistánu a kamarád Haďáka (Šimona Biliny). Pro postavu vojáka má Plyšák předpoklady, aby také ne, když je z něj dnes vyhledávaný fitness trenér.

V ZOO se objeví jako voják Bradáč z jednotky, ve které sloužil společně se Šimonem Bilinou coby Haďákem. A jelikož potřebuje pomoc, neváhá svému kamarádovi z války pomoc.

Plyšák Karel Frýd jako voják

„Pocity byly zajímavé. Vojáka jsem nikdy nehrál, bylo to něco neuvěřitelného. Většinu lidí, se kterými jsem hrál, znám, o to to bylo lepší a nebyl jsem tak nervózní,“ vzpomíná na natáčení trenér, který prozradil, proč si ho vybrali. „Požadavek byl, že hledají potetovaného vojáka, který vypadá statně. To jsem jako fitness trenér splňoval. Nakonec jsem tam byl oblečený a tetování vidět nebylo,“ směje se Frýd, který byl moc rád, že se na plac dostal. „Víte, bylo to tak trochu za odměnu. Můj kamarád, kterého mučím v posilovně, mě doporučil produkci. Asi to byla odměna a nechal mě tak mučit na tom place,“ usmívá se.

Nejvíc se Frýd před kamerou potkával se Šimonem Bilinou, se kterým se seznámil až přímo na natáčení. „Znal jsem jen Evu Burešovou, kterou jsem kdysi trénoval a která v tom baru byla a zpívala. Žádnou scénu jsme spolu neměli, ale už tím, že tam byla, to bylo takové přátelské a trochu mě uklidnila.“

Nejnáročnější scéna byla pro Frýda paradoxně mini rvačka, kterou měli předvést u Haďáka doma. „Já se neperu, nemám rád násilí. Konflikty nevyhledávám, a tak zahrát to tak, aby to bylo reálné, bylo složité. Točili jsme to asi desetkrát. Jsem neherec, no,“ přiznává, že zkrátka nevěděl, jak se prát, aby to bylo přirozené na kameru. To, jestli jeho mise v ZOO skončila, netuší, ale byl by rád, kdyby ne. „Mě to moc baví, jsou to krásné zkušenosti. A myslím si, že ten seriál je dobrý a s Bradáčem, kterého jsem tam hrál, to bude ještě lepší,“ směje se sportovec.

Jak se Karel "Plyšák" Frýd role vojáka zhostil? To posuďte ve 21. epizodě seriálu ZOO, na kterou se mrkněte na iPrima.cz!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.