Hvězda telenovely Slepá láska je v pětatřiceti už mnohonásobným otcem!

Osvaldo de Léon, herec, kterého můžete znát z telenovely Slepá láska na Prima LOVE, kterou vysíláme každý den. Jak vypadá jeho život za kamerami?

Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její handicap a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi?

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE

Alberta nehraje nikdo jiný než Osvaldo De Léon, kterého mexické publikum zná více než dobře. Osvaldo pracoval jako model a momentálně v jeho životopisu najdete kromě herectví také produkci.

Pětatřicetiletá hvězda telenovely Slepá láska se narodila v Texasu, aby ho mohla co nejdříve opustit a dostat se na studium herectví v Mexico City. Jelikož je to perfekcionista, tak se nespoléhal jen na školu, ale navštěvoval i jiné herecké kurzy. Ty ho přivedly na divadlo, kde začal pravidelně hrát od roku 2007. V té době už za sebou měl i drobné televizní role. Výrazná televizní role se mu naskytla v roce 2010 v telenovele Niña de mi corazón. Na hlavní roli si ale musel dalších sedm let počkat. Ano, hádáte správně, byl to hlavní charakter Alberta zamilovaného do slepé Mariny v telenovele Slepá láska.

Velká rodina hvězdy z telenovely Slepá láska

Osvaldo De Léon je ve svých pětatřiceti štastně zadaný a několikanásobný otec. Léon si vždy potrpěl na uhrančivé herečky. Z prvního dlouholetého vztahu s herečkou Ceciliou Suárez má syna Tea, jenž se narodil v roce 2010. S novou partnerkou Victoriou Camacho má dokonce děti tři – dvojčata a malého chlapečka.

Hercův Instagram najdete plný odkazů nejen na hereckou práci, ale i na jeho velkou rodinu. Nejstaršího syna svým followerům Léon však neukazuje stejně jako jeho matka.

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den na Prima LOVE.

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.