Běta ze seriálu Slunečná je čarodějnice. Podívejte se, jak vyléčí Romana!

Na statku ve Slunečné žije mnoho svérázných postaviček. Jednou z nich je i Běta, hospodyně, bába kořenářka a léčitelka v jednom. Pražský floutek Roman má ale velké štěstí, že zrovna na Bětu narazil. Vyléčí ho totiž z jeho potíží se zády. Seriál Slunečná sledujte poprvé v exkluzivní předpremiéře v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Martin Popelka byl na své dcery Týnu a Sylvu jako rodič sám. Právě hospodyně Běta mu pomohla obě holky vychovat a starala se o ně jako o vlastní. Není proto divu, že na statku na Slunečné má své místo. Jenže Běta zdaleka není jenom hospodyně, ale má i jisté zvláštní schopnosti – rozumí bylinkám, pomoct dokáže lide i zvířatům. Je to prostě taková čarodějka.

Když si pražský floutek Roman při vychloubání, co všechno zvládne, hne při oslavě na statku zády, bude to právě Běta, která mu pomůže jeho problémy napravit. I přes Romanovu prvotní silnou nedůvěru…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Jak se Romanovi vlastně tohle poranění povedlo a kde se banda pražské zlaté mládeže vezme na venkově na statku? Odpověď se dozvíte již v sobotu ve 20.15 na Primě v exkluzivní předpremiéře první epizody nového seriálu Slunečná.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.