Buďte jako Hana Schwartzmüllerová ze seriálu Slunečná. Pořiďte si její vykládací karty!

Hana Schwartzmüllerová (Eva Holubová) ze seriálu Slunečná má jednu velkou zálibu, a tou je věštění z karet. V první polovině seriálu sáhla po věšteckých kartách Daniela Cramera. Nyní si na Hanu můžete zahrát i vy, skupina Prima totiž přichází s novinkou - vykládacími kartami přímo od Hany Schwartzmüllerové.

Hana se ke kartám obrací vždy, když tápe, ať už se jedná o byznys, Jankovy či Vildovy vztahy nebo jen, když si není jistá, co ji čeká. Ne každý má sice pro její vášeň pro karty pochopení, pokud se ale řadíte k příznivcům výkladových karet i fanouškům seriálu Slunečná, máme pro vás skvělou zprávu. Vykládací karty Hany Schwartzmüllerové si nyní můžete pořídit i vy, a to v eshopech a kamenných prodejnách Bambule a Sparkys!

Podívejte se na video:

Kdo to byl Daniel Cramer?

Karty, které Hana v seriálu pro věštění buducnosti používá, jsou ty od Daniela Cramera. Tento německý luteránský teolog a spisovatel z Braniborska se narodil se 20. ledna 1568 a zemřel 5. října 1637. Byl přímým oponentem Jezuitů.

Působil jako profesor a arciděkan v polském Štětíně, a také v Marburku (město v Hesensku na západě Německa), kde vyučoval na zdejší univerzitě a věnoval se psaní o Aristotelovi. Do dějin se zapsal díky kresbám náboženských emblémů. Společným znakem jeho symbolů je mystické srdce, které je vyobrazeno v nejrůznějších situacích, jako třeba spoutané okovy, korunované, přibité na kříži nebo k růženci, opatřené křídly, podkopané ďáblem či hořící.

Vše nasvědčuje tomu, že byl členem Rosicrucianského bratrstva, tajného kulturního a duchovního hnutí, které vycházelo ze západní mystické a esoterické tradice. Výklady Cramerových karet jsou totiž s Rosicrucianským učením úzce spjaté a jejich výklad se odkazuje k Bohu, peklu, naději, pokoře a trestu.

Jak věští Hana v seriálu Slunečná?

Hana Schwartzmüllerová své karty používá pro nalezení jednoduché a jasné odpovědi na otázku. Karty jsou pro v podstatě oknem do budoucnosti, kdy dokáže předem odhadnout, co danou osobu čeká, jak dopadne jednání nebo zda někoho potká osudová láska. Z Daniela Cramera převzala pouze symboly, ale spoléhá se na svůj výklad jednoduchým sejmutím karty, která ji odhalí budoucnost.

A přesně tak můžete výkladové karty používat i vy. Nevytvářeli jsme žádná složitá výkladová pravidla, pouze jsme k jednotlivým symbolům vytvořili jednoduchý výklad. Stačí si položit otázku a sejmout kartu z hromádky. Pak už je jen na vás, jestli si vytvoříte svůj vlastní důkladný výklad tak, jako to dělá paní Hana v seriálu Slunečná.

Užívejte si léto naplno a hrajte si se Slunečnou. Svůj oblíbený seriál můžete i během léta sledovat, a to online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

null

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.