Chodil Leoš s Lídou? Jana Kratinová objeví v seriálu Slunečná milostné dopisy!

Jana Kratinová a Lída Vacková jsou nejlepší kamarádky. Nyní ale vyplouvá na povrch jedno velké tajemství – manžel Jany Leoš podle milostných dopisů kdysi s Lídou chodil. To se Janě líbit vůbec nebude. Přežije tohle kamarádství Jany a Lídy? Dozvíte se to v další epizodě seriálu Slunečná už v úterý ve 20.15 na Primě!

Diváci seriálu Slunečná moc dobře vědí, že vztah mezi Lídou a Leošem není žádný výmysl, ale holý fakt, což dokazuje i to, že Štěpánek Vacek není biologickým synem Franty, ale právě Leoše. To ovšem nikdo kromě Leoše a Lídy, která to kategoricky odmítá přiznat, neví. A tak to také mělo zůstat!

Teď ale Janin syn najde v garáži staré milostné dopisy, které kdysi psala Lída Leošovi. V Janě to logicky okamžitě vyvolá spousty otázek…

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jana samozřejmě ihned udeří na Lídu, která bude mít své kamarádce, co vysvětlovat. Jak se k celé záležitosti postaví Leoš? A prozradí Jana tajemství i Frantovi?

Ve Slunečné je zkrátka zaděláno na pořádný průšvih s dalekosáhlými následky! Dívejte se v úterý na další epizodu seriálu Slunečná, jak to nakonec dopadne. A Vackovi se navíc dozvědí i to, že je jejich dcera Julča těhotná, a to bude teprve poprask! Startujeme na Primě ve 20.15.

Čekání na váš oblíbený seriál si můžete zpříjemnit sledováním nové české romantické komedie.

Přehrajte si Léto s gentlemanem online v naší Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.