Seriály a filmy

6. května 2021 20:20

Další překvapení ve Slunečné! Hana Schwartzmüllerová má dceru

Slunečná (104) - upoutávka

Také jste si mysleli, že jedinou „rodinou“ Hany Schwartzmüllerové jsou Janek a John Linhartovi? Chyba lávky! Hana má dospělou dceru. Jak je to možné? To se dozvíte ve 104. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď v iPrima Videpůjčovně nebo pak v úterý od 20:15 na Primě.

O minulosti a vůbec životě Hany Schwartzmüllerové toho moc nevíme, snad jen to, že je plně provázán se životy Linhartových, kdy Janka vychovala v podstatě jako vlastního syna. O její vlastní rodině ale nikdo nic netuší, a to dokonce ani John, který se s Hanou zná od nepaměti.

O to víc ho překvapí, když se v kanceláři Solange seznámí s neznámým mužem, který se chce s Hanou seznámit. Když John vyzvídá, co chce návštěvník řešit, dozví se, že její dceru. John je z této infomace paf. Nedělá si z něj neznámý legraci? Dle reakce Hany to ale asi taková legrace, jak se zdá, nebude…

Sledujte exkluzivní ukázku ze 104. epizody seriálu Slunečná:

Kdo je onen tajemný muž? Jak se to má s Hany dcerou, doopravdy existuje? A je nějaká šance, že se ty dvě znovu shledají?

Na tyto otázky přinese odpověď 104. epizoda seriálu Slunečná, kterou sledujte už teď v iPrima Videopůjčovně nebo pak v úterý od 20:15 na Primě!

Sdílejte článek