Seriály a filmy

4. května 2021 04:44

Další svatba v seriálu Slunečná: Kdo do toho praští? Roli sehrají drogy

Slunečná (102) - upoutávka

V úterní epizodě seriálu Slunečná se budou brát Roman a Klára. Nebude to ale svatba, jak by se patřilo. Vše proběhne trochu podvodem, a roli budou hrát dokonce i drogy. Dívejte se na Primě od 20:15 nebo on-line v iPrima Videopůjčovně!

Roman Maxa má jasný plán, jak si pojistit náklonnost podnikatele Matějky – oženit se za jeho dceru Kláru. Jenže má oprávněné obavy, že by hrdý otec proti svatbě mohl mít nejednu námitku. Chopí se proto přímo aktivity a Kláru pozve na romantický víkend v luxusním resortu. A právě tam se rozhodne Kláru požádat o ruku a spontánní svatbu. Na Kláru samozřejmě zapůsobí také V.I.P. hosté. Jací?

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Jenže Klárce se do malé nečekané svatby nebude moc chtít. Hlavně i proto, že by byla ráda, aby u jejího velkého dne byli i její rodiče a přátelé. Jak to vymyslet? Roman už Klárce přislíbí, že pozvání rodičů vyřeší, ze zištných důvodů to ale samozřejmě neučiní.

Sledujte galerii ke 102. epizodě seriálu Slunečná:

Jenže jak Kláru dotlačit, aby si ho přece jen vzala a tím pojistila jeho neslavnou ekonomickou situaci? S nečekaným nápadem přichází Romanův kumpán Libor:

Jak svatba dopadne? A jak se na sňatek budou tvářit Klářini rodiče? Nebudou mít chuť ho anulovat?

Také na Slunečné bude opět co řešit. A bude to riziko nejen pro zúčastněné, ale také pro celé sanatorium a kompletní investici. Co tak strašného se stane? Lukáš si totiž začne románek s Fati, a tomu Janek s Vildou snad ani nechtějí uvěřit.

Sledujte jejich překvapení ve videu:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a dozvíte se mimo jiné také to, jaký nový životní cíl si našel po úrazu páteře Tom a to, že i Lída dokáže nezištně pomoci!

Sdílejte článek