Další vtipná role pro Lucii Polišenskou. V seriálu Slunečná se představí jako Julie. Čím vám bude sympatická?

Lucii Polišenské role sympaťaček prostě sedí. I v novém seriálu televize Prima Slunečná si zahraje dobrosrdečnou pohodářku. Co má se „svojí“ Julií společného a jak se jí líbí v seriálovém prostředí statku? Sledujte rozhovor!

Nezapomenutelná byla Lucie Polišenská jako Veruna v seriálu Ohnivý kuře, stejně jako Cinda ze seriálu Krejzovi. I teď jí čeká role, která vás jako diváky bude bavit – Julie Vacková, nejlepší kamarádka hlavní hrdinky Týny.

Julča je vysmátá pohodářka, která Týně se vším ráda pomůže. Na rozdíl od se ale drží nohama na zemi a statek Na Slunečné vede s ohledem na reálnou finanční situaci. Kromě toho vypomáhá na statku v kuchyni i lokále. Je toto seriálové prostředí Lucii blízké i v reálném životě?

Mrkněte se na rozhovor k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat již v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouhou chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online rozhovor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.