Děda Vacek je dokonale dementní. V seriálu Slunečná nachytá Frantu i Štěpána

Rodina Vackových, respektive ti, kdo žijí ve vsi Slunečná, se rozšířila o jednoho člověka – dědu Vacka. Ten poté, co v podstatě přišel o svoji vilu, nemá kam jít. Svítá mu ale naděje… Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Zpočátku se zdálo, že děda Vacek s vidinou vlastní kliniky o svoji vilu definitivně přišel. Kdyby bylo čistě na něm, vlastní domýšlivost by ho fakt dohnala. Jenže gauneři, kteří jej o vilu připravili, rozhodně nepočítali s Lídou.

Lída Vacková je totiž sice dědova nenáviděná snacha, pokud jde ale o to získat majetek, nemá Lída konkurenci. Odmítá se smířit s tím, že by snad o lukrativní pražskou vilu měla rodina přijít. Ačkoliv se dědův bratr, bývalý soudce a nyní právník, tváří, že by bylo lepší se na vilu vykašlat, Lída najde skulinku. Dědu je nutné prohlásit za nesvéprávného a doložit, že nesvéprávný byl i v momentě podpisu smlouvy. Děda se nejprve cuká, nicméně pak se do role položí.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Podaří se dědovi magora zahrát dobře? To posoudíte už v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.