Seriály a filmy

10. června 2021 04:59

Definitivní konec mezi Vildou a Kájou. Sledujte seriál Slunečná

Slunečná (113) - upoutávka

Mezi Vildou a Kájou už to delší dobu nebylo zrovna zalité sluncem. Poté, co Vilda nachytal Káju, jak se líbá se Štěpánem, bylo vymalováno. Jen je nutné přistoupit k rozchodu, to ale nebude mít Vilda jednoduché. Podívejte se na to ve čtvrtek v seriálu Slunečná ve 20:15 na Primě.

U Vacků je zase horká půda. Zdeněk Vacek se do Diany vyloženě zakoukal. Lída to nese těžce, má totiž pocit, že Dianě jde hlavně o Zdeňkův majetek a na to byla Lída vždy citlivá. Vždyť jde i o její střechu nad hlavou! Poplach je i po celé vesnici, protože vidět Zdeňka Vacka ruku v ruce s Dianou, to leží hodně lidem v žaludku.

„Slepice“ ze Slunečné přicházejí se zásadní informací – Diana byla souzena, a to dokonce za pokus o vraždu bývalého manžela!

Jak se ale zdá, Zdeňka to nijak nezaskočí:

Anna se možná trochu po právu naštvala po zjištění, že je jejím otcem John. Hana správně cítí, že se možná Anna chystá odjet do Německa. Tomu je ale ochotna stůj co stůj zabránit, své znovunalezené dcery se odmítá vzdát. A je kvůli tomu ochotna vše obětovat.

Na statku opět řeší mrtvé kozy, zdá se, že na ně útočí psi, vlci nebo možná puma. Jak ale nastalou situaci vyřešit?

Vilda se chce rozejít s Karolínou, nyní je už jasně vidět, že jejich vztah nemá budoucnost. Jenže Karolína neustále nemá čas. Vilda dokonce zavolá Haně, aby mu její karty poradily. Za současného stavu ale podle Hany už není třeba ani se ptát karet.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Zato Jirka je nadšený ze vztahu se Sylvou, což Vildovi na náladě zrovna nepřidává. Je na vážkách, zda udělal dobře. Karolínu jeho upřímnost zaskočí.

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat dřív než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek