Denisa je těhotná. S Jankem nebo s Johnem? Nebo s někým úplně jiným? Sledujte seriál Slunečná

Denisa zaskočí Janka na statku ve Slunečné s velmi nečekanou zprávou. Svědkem všeho bude Týna, která se na Janka a vlastně všechny kolem naštve. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Denisa je šťastná v životě s Johnem Linhartem, jistá pachuť hořkosti po rozchodu s Jankem ale opravdu trochu zůstala. Nyní se Denisa dozvídá, že je těhotná a rozhodne se tuto informaci použít proti Jankovi.

Samotné je jí sice jasné, že Janek otcem nenarozeného dítěte být nemůže, ale proč by ho trochu nepopíchla. Když za ním ale přijede na Slunečnou a chce mu novinku sdělit, svědkem bude také Vilda, Karolína a Týna. A zejména Týnu tato zpráva hodně zasáhne.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Týna totiž spíš, než Jankovi věří Denise o tom, že právě Janek je otcem dítěte. Napadá ji, že v době, kdy se do něj zamilovala, se Janek nadále stýkal s Denisou. A nikdo to Týně nedokáže vymluvit…

A jak to ve skutečnosti s Denisiným těhotenstvím je? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Nezapomeňte také, že Slunečnou můžete sledovat online v exkluzivních předpremiérách, které si aktuálně můžete zakoupit v cenově zvýhodněném balíčku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.