Denisa Nesvačilová ukáže v úterý v seriálu Slunečná spanilou jízdu. A pořádný pád na kole!

Karolína nasedne s Jankem na kolo a jedou si poměřit síly v lese. Jenže po pár minutách se kolo zasekne a Karolína, v podání Denisy Nesvačilové, letí přes řídítka a skončí se zabodnutou větví ve stehně. Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

A protože herečka Denisa Nesvačilová není žádná křehká květinka, řekla, že tuhle scénu natočí sama. Odvaha jí nechyběla, ale přesto to produkce seriálu zakázala. „Měla jsem kaskadérku, protože štáb měl strach, abych se náhodou nezranila. Tak za mě zaskočila. Vůbec jsem tu holčinu neviděla, a co vím, tak zrzavá taky nebyla. Měla hnědé vlasy v drdolu, jako já. Tím se to trošku zamaskovalo,“ prozrazuje herečka, jak se točila scéna v lese nedaleko Záp. „Když jsem nakonec viděla ten pád, říkala jsem si, jak je škoda, že jsem to nedělala já. Asi bych to zvládla. Jakmile se to odtočilo, kostymérky mi nastřihly tepláky, trocha krve a jelo se dál. Ve chvíli, kdy přišlo na řadu šití v hospodě, to už jsem měla na stehně nalepenou umělou jizvu,“ popisuje výrobu zranění seriálová Karolína. „Já sama bych k doktorovi určitě s takovým zraněním šla. Karolína je ale ranařka a zdravotní sestra, která si to zašila sama.“

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

I přesto, že je její Karolína narušitelkou vztahu hlavních hrdinů, tak se těší u diváků oblíbenosti. „Musím říct, že poslední dobou už mi chodí jen milé zprávy a pozitivní reakce, že jsem ten seriál oživila. Karolína je správně praštěná a ty negativní a ošklivé zprávy dost zmizely. Samozřejmě že mi píšou i to, že se pořád bojí o vztah Janka a Týny…“ usmívá se Denisa, která si tu intenzitu nadbíhání taky užila. „Stalo se mi to jednou. Asi jsem nějak špatně naznačila, že to NE! Moc to ten chlapec nechtěl chápat, tak jsem musela velmi rázně zakročit, aby mi dal pokoj. Nakonec to pochopil. Ze začátku jsem nechtěla být moc rázná a on si myslel, že to je nějaká forma koketérie. Psal mi třeba dvě stě zpráv denně, a když jsem neodpovídala, tak se ptal, co se děje, proč neodpovídám. Nechápal, že spolu nechodíme, že se neznáme. Potkali jsme se jen dvakrát na nějaké akci.“ V jednu chvíli, kdy jí dotyčný posílal fotky, jak se třeba ráno probudil, s dotazem, jak se vyspinkala, její pohár trpělivosti přetekl! „Přišlo mi to dost mimo!“

Tak daleko prý ale Karolína zacházet nebude, ještě chvilku se však o Janka zajímat bude, i když ta její pozornost se malinko rozmělní. „Myslím si, že Karolína je vůči Jankovi a jiným mužům tak intenzivní, protože má určitou vztahovou nezkušenost. Přece jen je to holka z děcáku, nemá žádné citové vazby, na nikoho. Myslím si, že nemá ani žádnou sebeúctu a zároveň to všechno bere jako sport. Když si něco zamane, tak to chce. Nebude úplně vyrovnaná se svojí životní situací. Dost jsem o tom přemýšlela, když jsem tu roli vzala. Setkala jsem se s tím, když jsem studovala pedagogickou fakultu a byla na praxi v dětském domově. Vím, jak to tam ty dušičky mají, obzvlášť v pubertě. Byla to inspirace,“ prozrazuje herečka, jak se dobrala k povaze Karolíny ze Slunečné.

Na Karolínin pád se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.