Seriály a filmy

26. ledna 2021 05:59

Denisiny lechtivé fotky! Jak se na ně bude tvářit v seriálu Slunečná John Linhart?

Honzák má další objekt vydírání – Denisu, jejíž velmi lechtivé fotografie získal. Jenže jakmile jde o Denisu, nezná John Linhart bratra a Honzákovi začíná hrozit fyzická likvidace. Do záležitosti se naštěstí vloží Hana. Jak? Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě.

Statkem Slunečná stále cloumají vášně ohledně nalezeného pokladu, a to nejen statkem, ale vlastně celou vsí. Všichni mají pocit, že jim poklad tak trochu náleží a Slunečnou zmítá dokonalá zlatá horečka. Obyvatelé Slunečné se totiž naprosto logicky domnívají, že na část pokladu by měli mít také nárok. Nejvíc tento pocit užírá Sylvu, která, přiznejme si, by možná opravdu na nějaký podíl nárok měla… To ale naprosto neomlouvá její drzé chování!

Jej výstupy ale zdaleka nejsou všechno, svůj díl pokladu se dokonce pokusí ukrást. Zasáhnou nicméně Janek s Vildou… Sylvu poklad sice láká, zdaleka nejvíc se ale jeho nálezem užírá Lída, odmítá dopustit, že by za jakékoliv situace měla Týna profitovat.

Společně se Sylvou vymyslí dokonalý plán – na Týnu poštvou památkáře. Jenže celá situace se poněkud zamotá, protože se na statku v jedné chvíli objeví hned dvě dua kontrolorů z památkové služby, přičemž jedni z nich se pokusí neobratně poklad ukrást. Kdopak v tom má asi prsty?

Sledujte upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

Ve firmě Solange panuje chvilková pohoda. John Linhart je spokojený s tím, jak se mu podařilo díky svým známým konečně zklidnit Honzáka. Jenže dotěrný novinář se jen tak nevzdává a jak se zdá, vydírání už mu poměrně přirostlo k srdci.

Když si tedy neškrtne u Johna, rozhodne se na movitého podnikatele zatlačit přes jeho snoubenku Denisu, která v minulosti nafotila lechtivé snímky. Jak se na podobný typ vydírání bude John tvářit?

Když jde o Denisu, je Johnovi všechno jedno, což dobře ví Hana, která se rozhodne jednat. Je jí totiž jasné, že by byl John schopen Honzáka fyzicky zklikvidovat, kdyby ho o to Denisa náležitě poprosila. Vymyslí proto jiný plán, jak se Honzáka zbavit a zároveň uklidnit Johna i Denisu. Jaký?

Půjde na to přes maminku a Honzák se nepřestane divit! Jak to dopadne, když se do vydírání vloží maminka, na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. V ní se konečně dočkáte i vyznání lásky, a ne jednoho:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.