Seriály a filmy

17. června 2021 05:59

Diana si v seriálu Slunečná z Lídy udělá dobrý den. Ta to těžko ponese!

Slunečná (115) - upoutávka

Zdeněk si nastěhoval svoji milou Dianku do domu, což zbytek rodiny s Lídou v čele nenese s libostí. Diana si navíc neodpustí možnost si z Lídy svým medovým hláskem vystřelit. Lídu to bude děsně štvát! Dívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v seriálu Slunečná.

Na Slunečné i v okolních vsích všichni chystají májky, zejména na statku je příprava spojená se společnou prací a tradicemi. Bohužel mezi vesnicemi panuje rivalita, která často eskaluje právě v období slavností májek.

Ve vsi se sice místní chlapi domluví, že se u hlídání májky budou střídat, aby ji žádný záškodník z okolních vesnice neporazil. Jenže na noční hlídku nevyberou zrovna nejschopnější, a tak se stane přesně to, co se stát nemělo…

Sledujte ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

V Solange řeší pořádný průšvih s Predragovým bratrem Bamirem. Začíná být vidět, že nové změny smluv jsou vyloženě účelové. Jenže Janek s Hanou stále nevědí, proč by Bamir či Predrag měli vůbec chuť do smluv zasahovat. O Romanově zapojení zatím nemají tušení…

Nejsou to jen kšefty s Romanem, ale pravděpodobně i něco mnohem horšího. Na Bamira přijede zásahová jednotka. Co udělal a jak by se měl zachovat Janek?

Lída je hotová z Diany, kterou si Zdeněk pozval do rodinného domu, aby s nimi bydlela. Její přítomnost těžko snáší, protože je jí jasné, že Dianin milý kukuč je jen zástěrka. Uznejte ale, že to Diana s Lídou „koulí“ dobře:

Podaří se Lídě nakonec Dianu vyštvat, nebo bude muset potupně ustoupit? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek