Dokáže se někdo vyrovnat Lídě Vackové ze seriálu Slunečná? Jasně, děda Vacek ji hravě trumfne

Lída Vacková by pro blaho sebe a své rodiny život položila, zejména pokud je toto blaho spojené ještě s nemovitým či finančním bohatství. Leckomu tím leze na nervy. Ale v rodině Vackových zdaleka není jediná, kdo je „na zabití“. Děda Vacek jí zdatně sekunduje. Podívejte se na to již ve čtvrtek v 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Děda Vacek nikdy nesouhlasil s tím, aby si jeho syn Franta vzal za ženu Lídu, holku z vesnice. Neopomene proto jediný moment, aby to znovu nezdůraznil. A Lídě dává s gustem najevo, jak jí pohrdá.

Proto, když se nyní znenadání vynoří ve Vackovic kuchyni, všem spadne brada. Lída doufá, že její tchán brzy odjede, ale jak to tak vypadá, v jejich domě se děda Vacek začíná zabydlovat. On je to totiž vlastně jeho dům!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Jak to mezi Lídou a jejím tchánem dopadne? Z čeho děda Vacek svoji snachu osočí? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.