Seriály a filmy

2. července 2021 06:51

Dopřejte si konečně klidný spánek díky Slunečné řadě přírodních doplňků stravy

Výrobce přírodních doplňků stravy – www.deepcbd.cz – se nechal inspirovat naším seriálem Slunečná – a připravil pro vás úplně novou letní řadu produktů, které řeší několik častých problémů, které trápí mnohé z nás – spánek, poruchy soustředění a celková únava těla!

Všechny produkty Deep jsou na čistě přírodní bázi, certifikované, veganské, vhodné pro děti od 3 let, nejsou návykové a neobsahují žádné chemické léky. V období leden – červenec 2021 uvedlo více než 92 procent dotazovaných zákazníků* produktu Deep Sleep, že jim už po několika dnech užívání prokazatelně zlepšil spánek a snížil celkovou únavu těla.

Řada Deep Sleep

Řada Deep Sleep je určená lidem, kteří řeší problémy se spánkem. Nejčastěji ji využívají lidé s chronickou spánkovou poruchou nebo lidé, kterým dělá problém usnout a mít nepřerušovaný a kvalitní spánek. Koupit ji můžete ZDE. V rámci Slunečné řady můžeme ochutnat příchutě jako Zmrzlinová, Zelené jablko či Ananas.

Řada Deep Focus

Řada Deep Focus je připravena pro maximální koncentraci, před sportovním výkonem nebo při náročné práci. Využívá se i při problémech se soustředěním, ADHD nebo epilepsii. Vyzkoušejte třeba Slunečnou příchuť Jahoda nebo Malinu, koupit je můžete ZDE.

Řada Deep Chill

Řada Deep Chill je dávkování uzpůsobena tomu, aby navodila uklidnění mysli i těla po náročném dnu, popřípadě během dne. Využívá se i pro uklidnění po náročném sportovním výkonu nebo práci. Vyzkoušejte Slunečné příchutě Červený pomeranč nebo Modré lentilky, koupit je můžete ZDE.

Darujte si klidný a slunečný spánek díky novým přírodním produktům inspirovaných seriálem Slunečná!

*V rámci výzkumu spokojenosti zákazníků bylo telefonicky dotazováno více než 500 zákazníků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.