Seriály a filmy

2. března 2021 20:20

Drsný šéf! Takhle Vildu ze seriálu Slunečná neznáte. Sledujte video

Vildu sice známe jako Jankova řidiče, kamarádského pohodáře. Jak ale napoví ukázky z 85. epizody seriálu Slunečná, Vilda má druhou tvář, která je o dost méně přívětivá. Podívejte se už teď na videa ze čtvrtečního dílu.

Vilda si nechal poradit od Hany a nabídl Jankovi svoji pomoc. Janek téhle přátelské nabídky rád využil, protože už měl povinností opravdu až nad hlavu a z Vildy rád udělal ředitele sanatoria. Někomu by to možná přišlo jako velký risk, jenže on Vilda nebyl vždy řidičem… V minulosti velmi úspěšně vedl firmu, jen svůj lukrativní post z pádných důvodů opustil a zařekl se, že do podobného nasazení už nikdy nevstoupí.

Ve Vildovi se ale evidentně s nástupem do funkce probudí ředitelské a manažerské ambice. Když ho dvakrát za sebou zklame jeho sekretářka, jindy pohodový Vilda nečekaně vybouchne.

Sledujte ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Zvládne Vilda pokračovat ve spolupráci se stávající neschopnou asistentkou? Nebo si začne hledat novou?

Čekejte nečekané v další epizodě seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20:15 nebo se na ni můžete podívat už teď exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.