Seriály a filmy

21. ledna 2021 20:27

Erika opouští Toma i statek Slunečná. Je to definitivní? Sledujte upoutávky

Na co se můžete těšit v další epizodě seriálu Slunečná, kterou Prima bude vysílat v úterý ve 20:15? Konečně se to definitivně rozsekne mezi Erikou a Tomem. Už teď se podívejte na pár ukázek toho, jak se situace vyvine.

Ač to mezi ní a Tomem začalo konečně vypadat i přes počáteční nepřipouštění si situace na velkou lásku, nové události rodícímu se vztahu učinily přítrž. Když se totiž na statku Slunečná objevil Eričin manžel Nam, Tom to prostě neskousl.

Marně se mu Erika snažila vysvětlit, že její manželství s Namem bylo čistě účelové, aby Nam získal občanství a nebyl deportován zpátky do Vietnamu. Ani sám Nam neuspěje, když se bude Tomovi situaci pokoušet vysvětlit…

Podívejte se na to v ukázkách z další epizody seriálu Slunečná:

Jak ale vyjde najevo, Tom si na drsňáka jenom hraje. Tváří se sice, že mu už na Erice nezáleží, opak je ale pravdou. Když se Erika rozhodne ze statku se odstěhovat, přes prvotní ledový chlad je evidentní, že Toma její odchod zasáhl. Dokonce si přijde za Bětou pro radu, jak se zachovat. Co mu poradí?

A jak to mezi Erikou a Tomem dopadne, podaří se spravit, co se nyní zdá nenávratně rozbité? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.