Eva Holubová alias Hana oslavila v seriálu Slunečná narozeniny se svými kolegy

Herečku Evu Holubovou zaskočili kolegové ze seriálu Slunečná přímo na place a popřáli jí k jejím narozeninám. Byli tak první, s kým mohla seriálová asistentka Hana Schwarzmüllerová sfouknout svíčku a okusit něco sladkého.

Hned jak pro tento den padla poslední klapka a asistentka Hana byla propuštěna, čekal štáb za kamerou s překvapením. Představitelka oddané asistentky Janka Linharta totiž slavila narozeniny a to se bez gratulací obejít nemohlo. Nic netušící herečka tak byla příjemně zaskočena kolegy a členy štábu, kteří si pro ni připravili oblíbený dort Pavlova od známého kavárníka Richarda Hrádka a dva velké pugéty.

Narozeniny v seriálu Slunečná

„Milí kolegové ze Slunečné, dostali jste mě, ne že ne!” přiznala překvapená herečka. „Nenapadlo mě, že se to na takovém seriálu ctí a drží. Že si vůbec někdo udělá čas na blahopřání a dojemnou chvilku nad vynikajícím dortem z Café Café,“ prozradila Eva Holubová a dodala, že má na své kolegy štěstí a moc děkuje.

Mezi gratulanty samozřejmě nechyběl ani její seriálový šéf Marek Lambora. „Evičce jsem popřál, ať se jí moc daří. Štěstí a hodně zdraví!“ prozrazuje Janek Linhart a dodává, že s Evou je před kamerou velmi příjemná práce.

„Hned od začátku jsem měl takové tušení, že si na place budeme rozumět a ukázalo se, že moje tušení bylo správné. Odvážím se říct, že na sebe hezky slyšíme a rozumíme si,“ přiznává Lambora, který herečku nejvíc miluje z filmů Pelíšky a Účastníci zájezdu. Narozeninového přání se nebál ani kolega Maroš Kramár, kterého pojí s Holubovou letité divadelní účinkování.

„Eva je výborná. Je s ní vždy legrace a při divadelních představeních jsme si ji užili dost. Občas jsme si dělali takové malé naschválky. Milujeme to,“ prozrazuje Kramár, který má svou Evu, tedy Hanu Schwarzmüllerovou, jako pravou ruku své kanceláře a tak trochu i života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.