Exkluzivně: Janek stráví s Týnou poprvé společnou noc. Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Konečně dojde k tomu, na co Janek tak toužebně čeká. I když to možná dopadne celé trochu jinak, než by si původně maloval. Podívejte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Slunečná. Dívejte se v iPrima Videopůjčovně!

Týna Popelková je prostě svá. Kromě toho, že dokáže obstarat celý statek a mluví se svým zesnulým tatínkem, miluje jednu na ženu dost nečekanou věc – spaní pod širákem u místního lomu. Právě teď je taková konstelace, že na svoji pravidelnou výpravu opět vyráží.

Když se o tom dozví Vilda, poradí Jankovi. I jemu je totiž jasné, že tady už nejde ani tolik o sázku, ale chce Jankovi prostě pomoci. Janek se tedy vydá na velkou cyklotrasu, kde plánuje Týnu „náhodou“ potkat. Ve finále bude ale opravdu rád, že na ni narazí. V lesích kolem Slunečné se totiž ztratí.

Podívejte se na první společně chvíle Týny a Janka v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Dojde mezi Týnou a Jankem k něčemu intimnějšímu? Sledujte již nyní sedmou epizodu seriálu Slunečná exkluzivně online v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.