Životní styl

26. srpna 2020 07:20

Exkluzivně: Postelová scéna Janka a Týny. Nebude poslední?

Janek s Týnou si konečně užívají zasloužené lásky. Jejich idylka ale nebude bohužel trvat dlouho. Proč? To se dozvíte ve 37. epizodě seriálu Slunečná už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Týně se sice moc nelíbí, že Janek obchoduje s Albáncem Predragem, z této spolupráce nemá vůbec dobrý pocit, varuje ji její intuice, která ji ještě nikdy nezklamala. V této chvíli ji ale její vnitřní pocit zradí. Když se v kuchyni na statku objeví známý z okolí Slunečné Strnad s tím, že Jankovi kromě svých polností věnuje i budovu ozdravovny, nebude vůbec chápat, oč jde.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Pod vlivem Běty a Julie ji nicméně napadne, že pozemky kupuje Janek pro ni jako dárek. Ostatně tomu nasvědčuje i to, jak celou záležitost prezentuje Strnad. Jen jí přijde zvláštní, že se jí Janek o nečekaném dárku ještě ani nezmínil, a dokonce ani nic nenasvědčuje tomu, že by pro ni dárek měl. V intimní chvíli se proto Janka přímo zeptá. Jenže Janek celou věc obrátí v žert.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z 37. epizody:

Jak to ale s polnostmi a budovou ozdravovny je? Opravdu je chce Janek darovat Týně, nebo je to celé trochu jinak. Pište si, že až pravda vyjde najevo, Týna se hodně naštve. Dá Jankovi definitivně kopačky?

Na to se podívejte ve 37. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Slunečnou sledujte také exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.