Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Exkluzivně: Postelová scéna Janka a Týny. Nebude poslední?

Janek s Týnou si konečně užívají zasloužené lásky. Jejich idylka ale nebude bohužel trvat dlouho. Proč? To se dozvíte ve 37. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Dokonce o celé dva měsíce dřív než v televizi!
Vydáno: 01.07.2020
Janek se v seriálu Slunečná přesunul na statek
Autor: FTV Prima/ Slunečná Janek se v seriálu Slunečná přesunul na statek

Týně se sice moc nelíbí, že Janek obchoduje s Albáncem Predragem, z této spolupráce nemá vůbec dobrý pocit, varuje ji její intuice, která ji ještě nikdy nezklamala. V této chvíli ji ale její vnitřní pocit zradí. Když se v kuchyni na statku objeví známý z okolí Slunečné Strnad s tím, že Jankovi kromě svých polností věnuje i budovu ozdravovny, nebude vůbec chápat, oč jde.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Slunečná (37): Ozdravovna pro Týnu
Slunečná (37): Ozdravovna pro Týnu

Pod vlivem Běty a Julie ji nicméně napadne, že pozemky kupuje Janek pro ni jako dárek. Ostatně tomu nasvědčuje i to, jak celou záležitost prezentuje Strnad. Jen ji přijde zvláštní, že se jí Janek o nečekaném dárku ještě ani nezmínil, a dokonce ani nic nenasvědčuje tomu, že by pro ni dárek měl. V intimní chvíli se proto Janka přímo zeptá. Jenže Janek celou věc obrátí v žert.

Podívejte se na v exkluzivní ukázce z 37. epizody:

Slunečná (37): Týna se ptá Janka na dárek
Slunečná (37): Týna se ptá Janka na dárek

Jak to ale s polnostmi a budovou ozdravovny je? Opravdu je chce Janek darovat Týně, nebo je to celé trochu jinak. Pište si, že až pravda vyjde najevo, Týna se hodně naštve. Dá Jankovi definitivně kopačky?

Na to se podívejte ve 37. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně o dva měsíce dřív než v televizi!

Předpremiéry seriálu Slunečná sledujte exkluzivně online od 23. června za 39 Kč

Exkluzivní předpremiéry seriálu Slunečná o prázdninách. Sledujte nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi!

Článek je zařazen v: Slunečná, seriál slunečná online, slunečná dřív než v televizi, Slunečná předpremiéra, týna a janek