Exkluzivně: Štěpán podvede v seriálu Slunečná Týnu. Neuhádnete s kým!

Vypadá to sice, že k sobě Štěpán Vacek a Týna Popelková patří, vždyť se dokonce mají brzy brát. Ale kdepak, Štěpán svoji nastávající manželku podvede. A dost krutě! Podívejte se na to už teď v předpremiéře úterní epizody seriálu Slunečná.

Působí to, jako by spolu Štěpán a Týna chodili odnepaměti. Není to ale tak úplně pravda. Ještě před Týnou totiž Štěpán chodil s její starší sestrou Sylvou. Ti dva k sobě zkrátka mají stále blízko, což se projeví, když se společně opijí.

Štěpána naštve Týna kvůli tomu, že nechce pochopit, jak se jeho matka „montuje“ do jejich svatby, Sylvu zase naštve Vilda, o němž se domnívá, že jde o bohaté Janka Linharta, když jí odmítne půjčit dva miliony korun. A protože svár je skvělý tmel, za vydatné pomoci alkoholu se Sylva se Štěpánem opět sblíží.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Tohle vypadá na pořádný průšvih. Jak to dopadne, provalí se Štěpánova nevěra? Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná, kterou můžete exkluzivně zhlédnout v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.