Životní styl

24. dubna 2020 23:20

Exkluzivně: Týna v seriálu Slunečná zase vyhodí Janka. Jenže on ji opravdu miluje!

Minimálně si to myslí duch Martina Popelky, tatínka Týny. Takže si to vlastně myslí i Týna sama. Nebo ne? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15.

Janek je opět na statku ve Slunečné. Snaží se Týně s Julčou a vlastně všem na statku pomoci bojovat proti „Linhartovi“, ale hlavně proti Romanovi se Sylvou, kteří jsou zajedno v jednom – Slunečnou je potřeba prodat. Sylva bude spokojená s větším obnosem peněz, než by jí nabídla Týna, i kdyby dosáhla na půjčku v bance. A Roman si bude moci s pozemky přilehlými ke statku naložit dle vlastního, tedy vybudovat se svým budoucím tchánem v lokaci solární elektrárnu. Slunečná se totiž Slunečné neříká nadarmo – na sluneční svit je opravdu bohatá, slunce zde svítí téměř stále.

Jenže Janek samozřejmě není na statku z čistého altruismus, přijel hlavně kvůli Týně, s níž se chce sblížit a možná by jí i rád řekl pravdu o tom, kým ve skutečnosti je. Jenže Týna ho stále odmítá. I jí samotné už ale začíná být jasné, že to s ní možná Janek opravdu myslí vážně. Vždyť jí to vysvětluje i duch jejího tatínka!

Podívejte se na to, jak Týna Janka zase zapudí, v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Rozlouskne se konečně situace mezi Týnou a Jankem? Na to se určitě podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další premiérové epizodě seriálu Slunečná, na kterou se ale můžete podívat už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, kde najdete v předpremiérové podobě dokonce již tři další epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.