zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivně: Týna v seriálu Slunečná zase vyhodí Janka. Jenže on ji opravdu miluje!

V seriálu Slunečná Týna Janka stále odmítá
Autor: FTV Prima/ Slunečná V seriálu Slunečná Týna Janka stále odmítá
novakod , Vydáno: 24.04.2020
Minimálně si to myslí duch Martina Popelky, tatínka Týny. Takže si to vlastně myslí i Týna sama. Nebo ne? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15.

reklama

Janek je opět na statku ve Slunečné. Snaží se Týně s Julčou a vlastně všem na statku pomoci bojovat proti „Linhartovi“, ale hlavně proti Romanovi se Sylvou, kteří jsou zajedno v jednom – Slunečnou je potřeba prodat. Sylva bude spokojená s větším obnosem peněz, než by jí nabídla Týna, i kdyby dosáhla na půjčku v bance. A Roman si bude moci s pozemky přilehlými ke statku naložit dle vlastního, tedy vybudovat se svým budoucím tchánem v lokaci solární elektrárnu. Slunečná se totiž Slunečné neříká nadarmo – na sluneční svit je opravdu bohatá, slunce zde svítí téměř stále.

Jenže Janek samozřejmě není na statku z čistého altruismus, přijel hlavně kvůli Týně, s níž se chce sblížit a možná by jí i rád řekl pravdu o tom, kým ve skutečnosti je. Jenže Týna ho stále odmítá. I jí samotné už ale začíná být jasné, že to s ní možná Janek opravdu myslí vážně. Vždyť jí to vysvětluje i duch jejího tatínka!

Podívejte se na to, jak Týna Janka zase zapudí, v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (27): Týna a Janek

Rozlouskne se konečně situace mezi Týnou a Jankem? Na to se určitě podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další premiérové epizodě seriálu Slunečná, na kterou se ale můžete podívat už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, kde najdete v předpremiérové podobě dokonce již tři další epizody:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , Slunečná předpremiéra , seriál , týna a janek

reklama

Přečtěte si také

reklama