Životní styl

14. října 2020 05:42

Exkluzivně: Vladimír Polívka bude možná rozjíždět novou kliniku! Sledujte ho ve čtvrtek v seriálu Slunečná

Do seriálu Slunečná nastupuje nová postava – embryolog a specialista na umělé oplodnění Lukáš Verner v podání Vladimíra Polívky. Na jeho premiéru ve Slunečné se můžete podívat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo už teď v ukázkách či exkluzivních on-line předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.

Do děje seriálu Slunečná po Denise Nesvačilové alias Karolíně nastupuje další nová postava a další herecké eso – Vladimír Polívka. Ten aktuálně září v „primáckém“ seriálu Polda coby parťák Davida Matáska. Všechny epizody Poldy sledujte on-line v archivu iPrima.cz!

Nyní se ale můžete těšit na jeho novou roli, v níž ho poprvé v seriálu Slunečná uvidíte již tento čtvrtek ve 20.15 na Primě. Pokud byste na Vladimíra Polívku ve Slunečné byli hodně natěšení, už teď se můžete podívat on-line na exkluzivní předpremiéry čtyř epizod Slunečné v iPrima Videopůjčovně, kde se dozvíte o Lukášovi víc.

Prohlédněte si fotogalerii Vladimíra Polívky alias Lukáše ze seriálu Slunečná:

Lukáš Verner je letitý kamarád Janka Linharta, který se ve své kariéře ale vydal zcela jiným směrem než Janek – do oblasti umělých oplodnění a embryologie. Právě proto mu není moc jasné, proč se mu Janek po tak dlouhé době ozývá. Že by měl snad sám problém s početím?

Kdepak! Janek si na Lukáše vzpomene po hovoru s Bětou a veterinářem Martinem. Konečně zavětřil skutečnou příležitost, jak uplatnit sanatorium ve Slunečné. V hlavně se mu zrodil plán na reprodukční sanatorium.

Lukáš ale bude jeho nadšení mírnit, protože to, co funguje na Martinovy krávy, rozhodně nemůže fungovat, co se oplodnění týče, na ženy. Nebo ano?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Lukáš nevypadá, že by ho Jankova nabídka zajímala. O dost víc ho ale možná bude na Slunečné zajímat něco, nebo spíš někdo jiný….

51. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo již nyní v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.