zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivně: Vladimír Polívka bude možná rozjíždět novou kliniku! Sledujte ho ve čtvrtek v seriálu Slunečná

Lukáše na Slunečné zaujme hlavně Týna!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lukáše na Slunečné zaujme hlavně Týna!
novakod , Vydáno: 14.10.2020
Do seriálu Slunečná nastupuje nová postava – embryolog a specialista na umělé oplodnění Lukáš Verner v podání Vladimíra Polívky. Na jeho premiéru ve Slunečné se můžete podívat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo už teď v ukázkách či exkluzivních on-line předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Do děje seriálu Slunečná po Denise Nesvačilové alias Karolíně nastupuje další nová postava a další herecké eso – Vladimír Polívka. Ten aktuálně září v „primáckém“ seriálu Polda coby parťák Davida Matáska. Všechny epizody Poldy sledujte on-line v archivu iPrima.cz!

Nyní se ale můžete těšit na jeho novou roli, v níž ho poprvé v seriálu Slunečná uvidíte již tento čtvrtek ve 20.15 na Primě. Pokud byste na Vladimíra Polívku ve Slunečné byli hodně natěšení, už teď se můžete podívat on-line na exkluzivní předpremiéry čtyř epizod Slunečné v iPrima Videopůjčovně, kde se dozvíte o Lukášovi víc.

Prohlédněte si fotogalerii Vladimíra Polívky alias Lukáše ze seriálu Slunečná:

Lukáš Verner je letitý kamarád Janka Linharta, který se ve své kariéře ale vydal zcela jiným směrem než Janek – do oblasti umělých oplodnění a embryologie. Právě proto mu není moc jasné, proč se mu Janek po tak dlouhé době ozývá. Že by měl snad sám problém s početím?

Kdepak! Janek si na Lukáše vzpomene po hovoru s Bětou a veterinářem Martinem. Konečně zavětřil skutečnou příležitost, jak uplatnit sanatorium ve Slunečné. V hlavně se mu zrodil plán na reprodukční sanatorium.

Lukáš ale bude jeho nadšení mírnit, protože to, co funguje na Martinovy krávy, rozhodně nemůže fungovat, co se oplodnění týče, na ženy. Nebo ano?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (51): Lukáš Verner

Lukáš nevypadá, že by ho Jankova nabídka zajímala. O dost víc ho ale možná bude na Slunečné zajímat něco, nebo spíš někdo jiný….

51. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo již nyní v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra , vladimír polívka slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama