zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Týna má zpoždění a Julii je to jasné - Týna je těhotná!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna má zpoždění a Julii je to jasné - Týna je těhotná!

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Čeká Týna miminko? A jak se na to bude tvářit Janek? Prý je na něj připravený

novakod , Vydáno: 17.09.2020
Že by nejen Julie, ale dokonce i Týna čekala miminko? Ve 43. epizodě seriálu to tak bude přinejmenším působit. Podívejte se na ni ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo už teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Týně není úplně dobře. Souhrou vícero signálů ji napadne, že by mohla být těhotná, což uvítá zejména Julie. Týnino těhotenství by byla vůbec ta nejlepší zpráva, vždyť by jejich děti mohly být nejlepší kamarádky, stejně jako ony dvě:

Slunečná (43): Je Týna těhotná?
Slunečná (43): Je Týna těhotná?

Týně se ale myšlenka, že Julie o jejím hypotetickém těhotenství ví, moc nezamlouvá. Dobře totiž ví, že Julie nedokáže držet i přes všechna ujištění jazyk za zuby. A přesně to se také stane – Julie provalí Týnino tajemství skoro všude, třeba Tonymu, ale i paní Janákové, matce Jany Kratinové.

Aby toho nebylo málo, Julie se s taktem a elegancí sobě vlastně rozhodne vyptat Janka na to, jak to vlastně on sám má s dětmi a jestli má děti vůbec rád.

Podívejte se na video, jak „nenápadná“ Julie byla:

Slunečná (43): Julča se vyptává Janka
Slunečná (43): Julča se vyptává Janka

Není se proto čemu divit, že si Janek spočítá jedna a jedna a dojde mu, o co vlastně běží. Jenže mu to dojde poněkud předčasně, protože Týnino těhotenství ještě není potvrzené.

Sledujte romantiku, kdy Janek Týně prozradí, že by s ní měl dítě rád:

Slunečná (43): Janek je na miminko připravený
Slunečná (43): Janek je na miminko připravený

Štěpánovi začíná docházet, že život se Sylvou nebude žádný med. Rozhodne se postavit na vzdor své matce a sňatek se Sylvou odmítnout. To ale Lída odmítá připustit. Štěpán se odstěhuje ke Kratinovým. Leoš má pochopení, jenže Jana je ve stresu – bojí se Lídě lhát. Není se čemu divit, Lída je mocný nepřítel, zejména v momentě, kdy má pocit, že jsou její plány v ohrožení.

Podívejte se na upoutávku:

Slunečná (43) - upoutávka
Slunečná (43) - upoutávka

Rózu opustil Milan, když zjistil, čím se v minulosti živila. Pro profesora je to velká šance. Všichni tuší, že má pro Rózu slabost. Všímá si toho i Ála, která se rozhodne zakročit. Profesora natlačí do toho, aby jí své city vyjevil, jenže se to zrovna dvakrát nepovede….

Ála se bude následně snažit Róze vše vysvětlit, trochu se to ale mine účinkem. Jeho zamilovanou promluvu totiž naruší Rokyta, což se Rózy opět dotkne. Profesorovy nesmělé pokusy totiž pochopí spíš jako žert, který ji vytočí.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Slunečná (43): Profesorovy plány naruší Rokyta
Slunečná (43): Profesorovy plány naruší Rokyta

Janek řeší, jak využít ozdravovnu. Společně s Julií vymysí, že by se daly dělat dětské ozdravné tábory. Aby plán klapl, je třeba získat dotaci. A její získání se komplikuje. Masivně se zhoršuje také vztah mezi Jankem a Johnem. Johnovi už došlo, že asi byla chyba Janka ze Solange vyštípat a snažit se jej vyškolit. Pokouší se s Jankem opět navázat vztah, jenže o ten už Janek nestojí…

43. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra , týna je těhotná , týna a janek

reklama

Přečtěte si také