Životní styl

19. března 2020 07:40

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Janek chce říct Týně pravdu. Bude mít ale jiné starosti

Janek už má dost fabulování a lží. Chce Týně říct pravdu. Vildovi by se to vzhledem k jeho svatbě líbilo. Jenže se objeví spousta komplikací… Seriál Slunečná sledujte dnes ve 20.15 na Primě!

Vilda má kvůli svatbě se Sylvou hlavu v oblacích. Naivně se těší na to, až se Sylva pravdu skutečně dozví. Je přesvědčený, že ho Sylva opravdu miluje a to, že by snad s ním byla kvůli penězům, odmítá uznat, bez ohledu na to, že ho jak Hana, tak Janek v jeho naivitě mírní. A Janek už chce Týně pravdu také říct, protože když si má vzít za muže Štěpána, je to už úplně jedno.

Vyrazí tedy s Vildou na statek, kde Týnu bude chtít obeznámit se stavem věcí. Jenže se objeví problém. Ve Slunečné se objeví plno bulvárních novinářů, kteří pátrají po tom, že se na místě má ženit Janek Linhart. Když se to skutečný Janek od Hany dozví, jako skvělá příležitost k tomu říct Týně pravdu se to neukáže.

Sledujte exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Hana bude ale na statku řešit nejen bulvární novináře, kteří pasou po svatbě Linharta. Běta si s ní i s Vildou chce totiž promluvit o Sylvě. Má pocit, že Vildovy city k ní nejsou úpřímné a že by mohl Sylvě ublížit. Tak tímhle tedy Hanu pobaví!

Štěpán ruší svatbu

Pohodové časy nebude zažívat ani Lída. Místo toho, aby se těšila a plánovala svatbu Týny a Štěpána, řeší to, že Štěpán chce zrušit svatbu. Propadl totiž kouzlu Pavlíny, s níž se seznámil u Janka na párty spojené s rozlučkou se svobodou.

Tohle Lída ale odmítá. Za prvé už se dost ohledně příprav napracovala a za druhé – statek si vzít nenechá. Aby se svatba skutečně konala, je schopna čehokoliv. Klidně toho, že opravdu drsně ztrapní své syna. Jak?

Extra video ze seriálu Slunečná vám napoví. Štěpán se bude propadat hanbou:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo online na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.