Životní styl

4. března 2020 23:00

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: První líbačka Janka a Týny. Vlastně hned dvě!

Mezi Týnou a Jankem to začíná v seriálu Slunečná pořádne jiskřit. Podívejte se už teď na jejich první pusu v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody, na kterou se můžete podívat na Primě od 20.15. Nebo se na ni mrkněte už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Denisa začíná mít pocit, že už se Jankovi nelíbí. Chce si o jejich vztahu promluvit, ale to je to poslední, na co by měl Janek náladu. Ani vztah mezi Týnou a Štěpánem není zrovna idylický. Cokoliv, oč Týna Štěpána požádá, totiž není v pořádku, ať už se jedná o svoz dřeva, nebo jakékoliv jiné povinnosti… K něčemu se asi schyluje!

Julča s Týnou vyráží na ministerstvo zemědělství kvůli dotaci. Když už je ale Týna v Praze, rozhodne se zastavit i za Jankem. Jejich setkání se ale mírně „zvrtne“ – ti dva si spolu dají svoji první pusu!

Podívejte se na to už teď exkluzivně ve videu:

Týnu ale tohle náhlé sblížení dost zaskočí a ve zmatku uteče z Jankovy firmy. Odmítá se svěřit každému, co se vlastně stalo, a tak všechno nechává spekulacím. Hlavně Julču eminentně zajímá, co se v kanceláři stalo. Je jí jasné, že vztah jejího bratra a Týny je v ohrožení. Zas až tak moc jí to ale nevadí…

Zmatený z Týnina chování je i Janek, který okamžitě po Týnině úprku plánuje s Vildou cestu na statek. Má Týny plnou hlavu a neví, co si o jejím chování myslet. A když se začne na záležitost vyptávat, dojde k dalšími polibku...

Podívejte se na další polibek Týny a Štěpána:

Roman je na Janka pořád naštvaný kvůli tomu, jak se k němu choval. I když se Janek snaží jejich vztah spravit, vypadá to, že u Romana to bude trvat o něco déle. Je totiž pořádně uražený a Janka už má plné zuby. Začíná pomalu ale jistě hrát sám za sebe.

A bude k tomu mít příležitost! John Linhart do firmy přivede nového klienta Biskupa. Vypadá to, že na tomhle kšeftu by mohla firma Solange vydělat, jenže Janek s Biskupem spolupráci odmítá. Biskup je podle něj člověk pohybující se mnohdy za hranou zákona a s ním nechce nic mít. John ale Biskupovy peníze chce, a Roman jakbysmet. Na spolupráci se proto domluví za Jankovými zády a Roman u Johna získává cenné body!

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Za profesorem na statek přichází kamarád jeho dcery Kateřiny. Po profesorovi chce peníze, které prý Kateřina nutně potřebuje, protože se zadlužila. Róze i Bětě je celá záležitost dost podezřelá, profesor ale trvá na svém – peníze sežene. Róze se to ale vůbec nelíbí, a rozhodne se proto na vlastní pěst zakročit.

Vackovi řeší, jak to vyřešit s vilou dědy Vacka. Přijíždí za ním jeho bratr, bývalý soudce a právník. A nemá vůbec dobrou zprávu. Získat zpátky vilu je totiž takřka nemožné. To je katastrofální zjištění pro všechny – zdá se, že děda bude muset u Vackových zůstat napořád. Tohle Lída odmítá dopustit a začne sama zkoumat možnosti, jaké děda má. A světe, div se, jednu skulinku objeví!

Na seriál Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo se na něj podívejte v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně!

Ve čtvrtek si navíc můžete v seriálu Slunečná užít hostujícího Zdeňka Pohlreicha, který bude hrát sám sebe:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.