Životní styl

22. března 2020 12:00

EXKLUZIVNĚ ze seriálu Slunečná: Štěpán chytil od Pavlíny chlamydie. A to se chystá svatba s Týnou!

I když vztah s Pavlínou vinou Lídy asi skončil, Štěpán si z něj dost možná přinesl pěknou vzpomínku. A možná i Týně. Jak tohle bude vysvětlovat? Sledujte seriál Slunečná v úterý ve 20.15 na Primě.

Štěpán se na svatbu s Týnou evidentně příliš netěší. Vlastně se na ni netěší vůbec. Od momentu, kdy se na své rozlučce se svobodou seznámil s Pavlínou, měl oči jen pro ni. Jejich vztah se sice podařilo narušit Lídě s Frantou, kteří Štěpána přede všemi v Praze pořádně ztrapnili. Pavlína se na Štěpána po Lídině výstupu vykašlala, jak se ale ukazuje, mezi Štěpánem a Pavlínou to zdaleka neskončilo.

Pavlína totiž za Štěpánem přijede až do Slunečné. Proč? Chce mu sdělit něco tajného. Lída ji ale donutí vše říct hezky před celou rodinou – a trapas bude zase na světě.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Na statku na Slunečné si začínají všichni všímat, že na tom Běta není moc dobře. Ona sama sice všechny přesvědčuje o tom, že je v pořádku, nicméně je jasné, že na tom se zdravím vůbec není dobře. Jako stará bylinářka ale odmítá tradiční léčbu a spoléhá se pouze na bylinky a své čáry.

Když si jejího zdravotního stavu všimne děda Vacek, odhodlá se k nečekanému kroku – Bětě odhalí, že není blázen, a začne Bětu léčit. Že by v seriálu Slunečná vznikalo nové tajné spojenectví? A podaří se dědovi Bětu vyléčit?

Sledujte upoutávku úterní epizody:

Janek vytáhne Vildu se proběhnout. Vilda málem vypustí duši, Janka bude ale stresovat něco jiného. Ve Slunečné totiž zahlédne Pavlínu a pojme podezření, že přijela na noc za Štěpánem. To je už na Janka moc, rozhodne se proto všechno říct Týně, která by si podle něj zasloužila znát pravdu. Jenže na Týnu je toho poslední dobou až moc a žádné další negativní zprávy už nechce slyšet. Jenže Janek je neoblomný a kvůli Týně je ochoten hodit přes palubu i velký byznys za miliony. Jenže, bude mu to vůbec k něčemu?

Přípravy na svatbu jsou totiž v plném proudu. Týna z nich není moc nadšená, bylo by pro ni lepší, kdyby se soustředila spíš na práci na statku. Lída z jejich svatby udělala velkou show, což je přesný opak toho, co si vysnila sama Týna. Toho, že Týna není ze svatby úplně nadšená, si začínají všímat i ostatní včetně pana faráře…

Radost Týně dělají snad jen šaty po mamince, které jí Petra Slaninová upravuje na její postavu. Bohužel ale i o to málo, co ji na svatebních přípravách těší, přijde…

Mrkněte se na to ve videu:

Jak to nakonec dopadne? Spěje svatba mezi Týnou a Štěpánem ke zdárnému konci, nebo spíš ke konci jako takovému? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.