Seriály a filmy

12. března 2021 05:55

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Týna a Janek plánují miminko!

Týna s Jankem si konečně užívají vzájemnou lásku. A podle Janka je možná na čase pokročit ještě o něco dál. Podívejte se na to v 88. epizodě seriálu Slunečná právě teď v iPrima Videopůjčovně.

Pamatujete si epizodu, v níž si Týna myslela, že s Jankem čeká miminko? Už tehdy dal charismatický Linhart najevo, že si rodinný život se vším, co k tomu patří, dovede představit. Tedy za významného přispění Julči. Když ale posléze vyšlo najevo, že Týna těhotná není, myšlenka na rodinný život se rozplynula.

A teď je to právě Janek, kdo přichází s tím, že by si jejich vztah zasloužil korunovat potomkem.

Podívejte se na romantickou ukázku ze seriálu Slunečná:

Vezme si Týna jeho slova k srdci? Nebo už její srdce patří zčásti někomu jinému?

To zjistíte v 88. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý a na svoji oblíbenou Slunečnou se podívejte od 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.