Životní styl

6. dubna 2020 22:33

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Týna vyhodí ze statku Janka, ale i Štěpána, který se jí přizná k nevěře se Sylvou

Tohle Týna nedomyslela. Během jediného dne se zbaví obou mužů svého života. Podívejte se na to Primě v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná. Exkluzivní ukázky si můžete ale pustit už teď online.

Ve Slunečné se všichni vzpamatovávají ze svatby mezi Štěpánem a Týnou, která neproběhla. Na statku se všichni bojí o Týnu, která se od úprku z obřadu doma neukázala. Týně je nicméně jasné, že by si Štěpán zasloužil omluvu a vyrazí přímo k němu domů. Tam ale nenarazí pouze na Štěpána, ale také na Lídu, a ta si nebude brát servítky. Na Týnu prostě fyzicky zaútočí.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

To ale zdaleka není všechno, Lída se rozhodne Týně systematicky ničit život. Kromě toho zakáže Julii, aby chodila na statek. Na to ale Julča kašle. Dokonce se Týny i zastane. Lída, která si totiž vymyslela obrovskou svatbu s množstvím hostí a luxusního jídla nyní musí platit, co si objednala. Protože ale svatba neproběhla, peníze, které musí zaplatit svým kamarádkám za občerstvení, chce vymáhat na Týně. Tady ale zakročí rázně Julča:

Hádka Julie s matkou ale nebude to jediné, co Julču dostane. Odpadne jí zkouška v pěveckém sboru a čistě náhodou se objeví ve čtvrtek v hospodě. Tam narazí na Tondu, svého bývalého milence, s nímž čeká dítě. A nenarazí tam jen na něho, ale i na jeho další milenku. Groteskní situace skvěle vygraduje, nicméně s noblesou z ní vyjde právě Julča

John Linhart jako hodný tatínek

Trápí se také Janek, který neví nic o tom, že Týna na svatební obřad nepřišla. Hana i John o něj mají strach, protože ani on se celou noc neukázal doma a ani ráno ve firmě. Nakonec se ale přece jen objeví. Johnovi i Haně je jasné, že na tom Janek moc dobře není. John přemýšlí, jak syna rozptýlit, a protože je sám jak z divokých vajec, napadne ho, že by bylo nejlepší Janka vytáhnout někam do společnosti. Co takhle třeba na Kapverdy, kde jeho známý pořádá soutěž ženské krásy? Krásné ženy, alkohol a zábava, to je ideální představa odreagování podle Johna. Hana s ním sice zcela nesouhlasí, Janek ale nakonec na netradiční výlet s otcem kývne.

I Štěpán se těžko smiřuje s tím, že ho Týna nechala čekat před oltářem. Zprvu situaci řeší alkoholem, pak se k ní ale postaví jako chlap. Nebo spíš tak trochu jako chlap. Podlehne naléhání své matky, která společně s dědou Vackem přijde na to, co bylo důvodem, proč si ho Týna nevzala. Podle obou z nich za to mohou Štěpánovy nevěry s Pavlínou a Sylvou. Donutí tedy Štěpána, aby se šel Týně omluvit. To ale nedopadne vůbec dobře a podle jejich představ…

Sledujte, jak se Štěpán k nevěrám přizná:

Aby toho nebylo málo, ještě předtím vyhodí Týna ze statku i Janka, o němž má pocit, že může za její veškerá příkoří. Aby toho pak nelitovala!

Sledujte exkluzivní scénu ze Slunečné:

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý od 20.15 na Primě nebo se na Slunečnou podívejte s předstihem online v předpremiérových epizodách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.