Exkluzivní ochutnávka z 37. epizody seriálu Slunečná. Na co se můžete těšit? Milostné scény i hádky

Samozřejmě se bude jednat o vývoj vztahu Týny a Janka. Nejprve je to láska jako trám, která se ale brzo přetočí o 180 stupňů. Proč? Přečtěte si už teď, co vás v 37. epizodě seriálu Slunečná čeká.

Janek skupuje pozemky od Strnada. Ten si ale myslí, že Janek pozemky skupuje pro Týnu. Přidá mu proto i odzravovnu. Týnu Jankova velkorysost dojme, to si ale myslí, že je kupuje pro ni. V kanceláři, kam za Jankem přijde na návštěvu, ale dozví pravdu, že pozemky jsou pro Predraga a jeho depo. To ji samozřejmě popudí a naštve.

Jak sledovat seriál Slunečná online:

Zdeněk se chystá odjet na soud, kde má v jeho prospěch svědčit Štěpán. Jenže Štěpán na líčení nepřijede. I když má reálné odůvodnění a omluvu, jeho děda mu nevěří, je zklamaný. Ukáže se ale, že Štěpán za svoji absenci u soudu opravdu nemůže.

John Linhart usiluje o Denisu. A zatím se mu nedaří. Pozve ji na večeři, ale Denisa tvrdí, že má koncert. Denisa začne tajně spřádat plány, aby Johna nažhavila. Domluví se s novinářkou, že ji vyfotí na titulku bulváru s modelem Damiánem Ditrichem. Věří, že John bude žárlit. I Hana ho varuje, aby sis Denisou nezačínal. Jenže John už na nikoho nedá, Denisa ho zajímá...

37. epizodu seriálu Slunečná sledujte online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně v úterý 30. června večer!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.