Exkluzivní scéna ze seriálu Slunečná: Denisa má plán, který zraní oba Linhartovy

I když dostala od Janka luxusní byt, zůstává Denisa pořád zhrzená. A to dokonce tak zhrzená, že neváhá vyměnit otce za syna, aby tak Jankovi ublížila. Podívejte se na to už teď ve videu z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Pravda je, že Janek se k Denise nechoval vždycky zrovna hezky. Sám si to ale uvědomil a aby Denise alespoň trochu v dobrém oplatit, rozhodl se jí přenechat svůj byt, jakkoliv by peníze z něj potřeboval v tuhle chvíli zrovna nejvíc.

Denisa se sice zprvu tvářila, že je s omluvou v podobě Jankova bytu v hodnotě více než deset milionů korun spokojená, pak se jí ale vše rozleželo v hlavě a došlo jí, že chce, aby Janek trpěl. A pokud možno i John.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Denisa vyrazí rovnou do útoku. Jak? Na to se podívejte ve 35. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15. Podívat se na ni můžete samozřejmě už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.