Exkluzivní scéna ze seriálu Slunečná: Denisa má plán, který zraní oba Linhartovy

I když dostala od Janka luxusní byt, zůstává Denisa pořád zhrzená. A to dokonce tak zhrzená, že neváhá vyměnit otce za syna, aby tak Jankovi ublížila. Podívejte se na to už teď ve videu z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Pravda je, že Janek se k Denise nechoval vždycky zrovna hezky. Sám si to ale uvědomil a aby Denise alespoň trochu v dobrém oplatit, rozhodl se jí přenechat svůj byt, jakkoliv by peníze z něj potřeboval v tuhle chvíli zrovna nejvíc.

Denisa se sice zprvu tvářila, že je s omluvou v podobě Jankova bytu v hodnotě více než deset milionů korun spokojená, pak se jí ale vše rozleželo v hlavě a došlo jí, že chce, aby Janek trpěl. A pokud možno i John.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Denisa vyrazí rovnou do útoku. Jak? Na to se podívejte ve 35. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15. Podívat se na ni můžete samozřejmě už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.