Životní styl

1. června 2020 10:25

Exkluzivní ukázka: Janek končí v Solange. Přijme ho alespoň Týna na statku Slunečná?

Tak tohle bude hodně napínavá epizoda! John a Roman totiž Jankovi „utáhnou“ všechny kohoutky a v podstatě ho vyhodí z jeho vlastní firmy. Nezbyde mu nic jiného, než vyrazit za Týnou. I ta ho ale ze statku naposledy vyhodila… Jak to dopadne? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Úterní epizoda seriálu Slunečná bude pořádně napjatá. Janek Linhart totiž dorazí do firmy Solange, kde zjistí, že z jeho kanceláře a kanceláře jeho sekretářky Hany zmizely všechny věci. Úplně všechny, a to včetně nábytku. Nejprve nechápe, oč se jedná, když ale přijde Hana s tím, že ukončila spolupráci s Johnem, všechno začíná být až podezřele jasné…

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Janek zůstal na všechno sám a je evidentní, kdo za všechno může. Ačkoliv to je jeho otec, kdo se chopil aktivity, k tomu, aby byl Janek odejit z firmy největší mírou přispěly komploty Romana Maxy. Ten má momentálně oprávněný pocit, že u Johna hodně stoupl a je to on, kdo je ve firmě Solange na koni. Ani Janek se ale nehodlá vzdát a hned začíná znovu budovat firmu. A naštěstí na to budování nebude sám:

Co ale potřebuje Janek vyřešit jako první, to je Týna a Slunečná. Ne proto, že ho vztah s Týnou stál úplně všechno včetně vztahu s Denisou a jeho firmy, ale hlavně proto, že Týnu opravdu miluje. Vyrazí za ní proto rovnou na statek. Čekat, že mu Týna padne kolem krku, ale nemůže, vzhledem k tomu, že je na něj pořád naštvaná kvůli sázce a záměně s Vildou. S jakou se potáže?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Týna se na statku stresuje kvůli přítomnosti Sylvy. Je jí jasné, že když už se Sylva spojila se Štěpánem, nic dobrého od ní čekat nemůže. Její tušení je správné. Sylva vůbec nemá zájem na tom, aby svoji část statku prodala Týně, ale naopak s Lídou Vackovou vymyslela, že by bylo ideální vyplatit Týnu. A aby toho nebylo málo, nastěhuje si na statek Sylva i Štěpána. Své sestře natruc… Nebude to navíc jediný naschvál, který si Sylva na svou sestru vymyslí.

I když má Lída skvělý byznysplán se Sylvou a Štěpánem, ani ona ale nemůže být v klidu. Vackovi se totiž zcela náhodou dozvědí, že se přiblížil soud, u něhož se bude řešit, zda je děda Vacek příčetný, či nikoliv, potažmo zda dostane zpět svoji vilu. Jak je ale možné, že nikdo z Vackových netuší, že je soud hned na druhý den? Jak to, že nikomu nepřišla obsílka? Frantu Vacka napadne, kdo by v tom mohl mít prsty.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď on-line v exkuzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.