Seriály a filmy

7. září 2021 20:20

Exkluzivní ukázka: Marie hodlá v seriálu Slunečná sbalit Frantu. Co na to Lída?

Slunečná (122) - Mařka a Franta

Franta Vacek je na Slunečná poměrně dobrá partie. A Marie Řeháková, která mu v poslední době vypomáhá s prací v rámci starostovského úřadu, je si toho dobře vědoma. Proto se chopí příležitosti a zahájí frontální útok! Sledujte to ve 122. epizodě seriálu Slunečná ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď v iPrima Videopůjčovně.

Toto semínko potenciálního průšvihu zasela už Valentýna Negrescu, matka Leoše Kratiny. Ta totiž nemůže Lídě odpustit její vztah s Leošem a hlavně to, že je Leoš skutečným biologickým otcem Štěpána. Jako osobní misi si tak vzala zničení Lídina života. Po prvních neúspěšných pokusech narazila doslova na „zlatou žílu“ – Marii Řehákovou.

Nová láska ve vsi Slunečná?

Franta se Marii samozřejmě líbí, čehož využila Valentýna, která Marii v jejích snahách o oslnění Franty utvrdila tím, že prý sám starosta by o ni měl zájem. Co na tom, že se jednalo o pouhou lež. Marie se pustila do akce…

Coby nová sekretářka má k Frantovi blízko a nutno uznat, že se její snahy o starostu nesetkávají s odmítnutím, ba naopak. Aby se Lída začala o svého muže víc starat!

Jak to mezi Frantou a Marií dopadne? Kdo z vesnice zakročí a zabojuje za zachování manželství Vackových?

Na to se podívejte ve 122. epizodě seriálu Slunečná ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď v iPrima Videopůjčovně: