zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka: Sledujte tohle vyznání lásky. Janek prostě miluje Týnu!

Janek a Týna
Autor: FTV Prima/ Slunečná Janek a Týna
novakod , Vydáno: 14.01.2021
Na co se můžete těšit v 72. epizodě seriálu Slunečná? Janek vyzná Týně lásku, a to hezky přede všemi v hospodě na Slunečné. Podívejte se už teď na tohle emocemi nabité video a celou epizodu sledujte v úterý ve 20:15 nebo už nyní v předstihu on-line v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Janek Týnu opravdu miluje, to snad vědí všichni, kdo osudy hrdinů seriálu Slunečná pravidelně sledujtí. Jen sama Týna tomu odmítá uvěřit.

Na počátku 72. epizody to začíná vypadat slibně. I když ho předtím odháněla, rozhodne se sama Týna Jankovi říct, jaké city k němu chová. Vinou vnějších okolností a Denisiných piklů ale dojde k závěru, že na ni Janek kašle, a podle toho se také začne chovat. Jenže to, co by normální muž už dávno vzdal, bere Janek Linahrt jako výzvu. A vůbec mu nebude vadit odhalit své city před celou Slunečnou!

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (72): Vyznání lásky

Jak na tohle srdcervoucí vyznání zareaguje jeho adresátka Týna? Na to se můžete podívat už teď on-line v předpremiéře 72. epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v televizi na Primě už v úterý ve 20:15!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná exkluzivní video , slunečná online , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama