Seriály a filmy

14. ledna 2021 20:43

Exkluzivní ukázka: Sledujte tohle vyznání lásky. Janek prostě miluje Týnu!

Na co se můžete těšit v 72. epizodě seriálu Slunečná? Janek vyzná Týně lásku, a to hezky přede všemi v hospodě na Slunečné. Podívejte se už teď na tohle emocemi nabité video a celou epizodu sledujte v úterý ve 20:15 nebo už nyní v předstihu on-line v iPrima Videopůjčovně.

Janek Týnu opravdu miluje, to snad vědí všichni, kdo osudy hrdinů seriálu Slunečná pravidelně sledujtí. Jen sama Týna tomu odmítá uvěřit.

Na počátku 72. epizody to začíná vypadat slibně. I když ho předtím odháněla, rozhodne se sama Týna Jankovi říct, jaké city k němu chová. Vinou vnějších okolností a Denisiných piklů ale dojde k závěru, že na ni Janek kašle, a podle toho se také začne chovat. Jenže to, co by normální muž už dávno vzdal, bere Janek Linahrt jako výzvu. A vůbec mu nebude vadit odhalit své city před celou Slunečnou!

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná:

Jak na tohle srdcervoucí vyznání zareaguje jeho adresátka Týna? Na to se můžete podívat už teď on-line v předpremiéře 72. epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v televizi na Primě už v úterý ve 20:15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.