Životní styl

17. prosince 2020 05:59

Exkluzivní ukázka: Týna s Jankem si v seriálu Slunečná konečně uvědomili, že si chybějí

Janek zmizel z povrchu zemského kvůli náletům novinářů. Samota mu ale nesvědčí, stejně jako Týně nesvědčí to, že Janek není na statku. Podívejte se na to už teď v ukázkách ze seriálu Slunečná, jehož další epizodu sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Janek dal médiím jeden velký rozhovor a domníval se, že tím to vše končí a na statek se vrátí hosti. To se ale šeredně mýlil, naopak! Novináři po něm začali pátrat s ještě větší intenzitou. Jenže Janek už žádné další rozhovory dělat nechce.

Jako první ho napadne ukrýt se na statku, také ten je ale v obležení novinářů. Kam se tedy ukrýt? John mu nabídne, aby se vrátil do svého starého bytu, kde nyní žije John s Denisou. Ta je momentálně pracovně v zahraničí a John si syna vezme k sobě. Vidí ale, jak Janka kontakt s novináři zasáhl, dokonce se mu vrátily jeho noční můry. John proto zařídí setkání Týny a Janka. Jak dopadne?

Sledujte to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Na druhou stranu statku Slunečná Jankovo vystoupení pomohlo, do hospody, ale i do ubytování se začínají vracet hosté, image mafiánského podniku je, zdá se, konečně pryč.

Mezi Sylvou a Štěpánem je od poslední facky dusno. Štěpán se samozřejmě kaje, jenže na to mu jeho manželka kašle. Ta se zařídila tak, že ji bude Štěpán poslouchat jako vycvičený pejsek. Jak se jí to povedlo? Odpověď najdete ve videu:

Celá Slunečná bude řešit kauzu černé dodávky, do níž neznámí muži lákají mladé dívky z okolí. Z nezvaných návštěvníků mají logicky všichni obavy. Nejvíce ale trpí Leoš Kratina, který má strach o svou šestnáctiletou dceru Janičku.

Jak se ukáže, Leoš ji stále bere jako malé dítě, ale Janička už má dokonce vztah. Sice zatím pouze přes internet, ale právě ve čtvrteční epizodě má dojít k jejich prvnímu osobnímu setkání. Leoš společně s Frantou jsou této schůzky skrytými svědky. Shodou náhod na místo Janičky údajný kluk přijíždí černou dodávkou.

Tahle situace bude stát za to:

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní si můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku hned tři předpremiérové epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.