Životní styl

16. června 2020 21:50

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Janek a Týna si budou užívat ve stáji!

Jste zvědaví, jak se vyvíjí vztah mezi Jankem a Týnou? Už teď se můžete podívat na exkluzivní ukázku z 35. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete na Primě sledovat v úterý 23. června ve 20.15. Nebo se na ni můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Janek bydlí s Týnou na statku. Týna si sice pořád odmítá připustit, že by k Jankovi cítila víc než přátelství a vděk za spolupráci. Zato všem kolem je jasné, že tohle u kamarádství rozhodně neskončí.

Nakonec si to bude muset přiznat i sama Týna. Když s Jankem připravují seno do pytlů pro Dolejše, nečekaně se s Jankem sblíží.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Skončí to pouze jednorázovou „akcí“, nebo se opravdu Jankovi podaří Týnu přesvědčit o tom, že ji miluje?

Na to se podívejte v 35. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat příští úterý ve 20.15 na Primě nebo právě teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Pokud jste zvědaví na další osudy svých oblíbených hrdinů, můžete soutěžit o exkluzivní on-line předpremiéru 36. epizody, kterou bude televize Prima vysílat až v září:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.