zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná! Janek se stane nejlepším kamarádem Štěpána

Štěpán má pocit, že se Janek snaží sbalit Týnu.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Štěpán má pocit, že se Janek snaží sbalit Týnu.
novakod , Vydáno: 03.03.2020
Sice se nejprve na místní zábavě málem porvou, informace o tom, že Janek Štěpánovi zachránil při autonehodě život, ale celou situaci změní. Podívejte se na to dnes v seriálu Slunečná!

reklama

Janek na statku Týně pomáhá vyčistit okapy. Při té příležitosti ale spadne z žebříku a natluče si žebra. Protože je ale Týna podobná léčitelka jako Běta, Jankovi hned uleví. Jejich intimního kontaktu si ale hned všimne Slanina, který to neopomene ve správnou chvíli vyklopit Štěpánovi – na místním plese.

Štěpán posilněný notnou dávkou alkoholu na Janka hned zaútočí. Má totiž pocit, že se snaží zapůsobit na Týnu a přebrat mu ji, což se na druhou stranu zas až tak moc nemýlí… Rozjíždějící se rvačku utne policista, který Štěpánovi prozradí pravdu o tom, jak mu Janek zachránil při autonehodě život. V ten moment se antipatie změní na přátelství, tedy alespoň ze Štěpánovy strany.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Slunečná (16): archiv SLUNEČNÁ 16 Ze soka v lásce je Janek Štěpánův nejlepší kamarád
Slunečná (16): archiv SLUNEČNÁ 16 Ze soka v lásce je Janek Štěpánův nejlepší kamarád

Pavel Kratina najde v dílně svého otce milostné dopisy. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ony milostné dopisy nepsala jeho otci Lída Vacková. Pavel se o své zjištění podělí se svojí matkou – a ta bude hodně překvapená! Ač se jí to moc nezdá, pochybnosti v ní hlodají. Vyrazí proto hned za Lídou, které se napřímo zeptá, jestli něco s jejím mužem Leošem měla. Lídu to zaskočí a snaží se zapírat, nicméně v Janě už červíček pochybností hlodá…

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Slunečná (16) - upoutávka
Slunečná (16) - upoutávka

Julča zjistí, že je těhotná. Stýká se s ženatým mužem, s nímž se ale rozhodne vztah ukončit. Muž to poměrně těžce nese, netuší, co se stalo. Což netuší ani nikdo z Julčiny rodiny. Štěpán Julčina expartnera vypoklonkuje z hospody na Slunečné, a na to mu Julča mu řekne celou pravdu. Štěpán bude nadšený, o zbytku rodiny se to ale nedá říct. Zejména Lída a děda budou z novinky úplně vedle!

Firmou Solange začínají hýbat interpersonální neshody. Romanovi se nelíbí, jak s ním Janek jedná, a všímat si toho začínají i ostatní zaměstnanci firmy. Romanova kamaráda napadne, že by možná šlo na Janka nalíčit malou past...

Slunečná (16): Léčka na Janka
Slunečná (16): Léčka na Janka

Seriál Slunečná sledujte už dnes večer ve 20.15 na Primě! 

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál , těhotenství

reklama

Přečtěte si také

reklama