Životní styl

3. března 2020 09:40

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná! Janek se stane nejlepším kamarádem Štěpána

Sice se nejprve na místní zábavě málem porvou, informace o tom, že Janek Štěpánovi zachránil při autonehodě život, ale celou situaci změní. Podívejte se na to dnes v seriálu Slunečná!

Janek na statku Týně pomáhá vyčistit okapy. Při té příležitosti ale spadne z žebříku a natluče si žebra. Protože je ale Týna podobná léčitelka jako Běta, Jankovi hned uleví. Jejich intimního kontaktu si ale hned všimne Slanina, který to neopomene ve správnou chvíli vyklopit Štěpánovi – na místním plese.

Štěpán posilněný notnou dávkou alkoholu na Janka hned zaútočí. Má totiž pocit, že se snaží zapůsobit na Týnu a přebrat mu ji, což se na druhou stranu zas až tak moc nemýlí… Rozjíždějící se rvačku utne policista, který Štěpánovi prozradí pravdu o tom, jak mu Janek zachránil při autonehodě život. V ten moment se antipatie změní na přátelství, tedy alespoň ze Štěpánovy strany.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Pavel Kratina najde v dílně svého otce milostné dopisy. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ony milostné dopisy nepsala jeho otci Lída Vacková. Pavel se o své zjištění podělí se svojí matkou – a ta bude hodně překvapená! Ač se jí to moc nezdá, pochybnosti v ní hlodají. Vyrazí proto hned za Lídou, které se napřímo zeptá, jestli něco s jejím mužem Leošem měla. Lídu to zaskočí a snaží se zapírat, nicméně v Janě už červíček pochybností hlodá…

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Julča zjistí, že je těhotná. Stýká se s ženatým mužem, s nímž se ale rozhodne vztah ukončit. Muž to poměrně těžce nese, netuší, co se stalo. Což netuší ani nikdo z Julčiny rodiny. Štěpán Julčina expartnera vypoklonkuje z hospody na Slunečné, a na to mu Julča mu řekne celou pravdu. Štěpán bude nadšený, o zbytku rodiny se to ale nedá říct. Zejména Lída a děda budou z novinky úplně vedle!

Firmou Solange začínají hýbat interpersonální neshody. Romanovi se nelíbí, jak s ním Janek jedná, a všímat si toho začínají i ostatní zaměstnanci firmy. Romanova kamaráda napadne, že by možná šlo na Janka nalíčit malou past...

Seriál Slunečná sledujte už dnes večer ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky těhotenství seriál Slunečná TV Prima slunečná online silniční dopravní nehoda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.