Životní styl

2. června 2020 21:50

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Janek udělá vůči Týně zase první krok

Jak to dopadne? Na to se podívejte v další epizodě seriálu Slunečná, kterou Prima bude vysílat příští úterý ve 20.15, ale vy se na ni můžete podívat on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. A v našem článku najdete už teď malou ochutnávku:

Janek je zpátky na statku. Týna ho nakonec i poté, co praskla sázka a výměna Janka za Vildu, vzala na milost. Dílem i proto, že Janek v posledních dnech o všechno přišel a statek na Slunečné je něco málo, co mu ještě zbylo. Týně se proto nabídl jako spojenec proti Sylvě a Lídě v boji za záchranu Slunečné. Firmu mu sice John s Romanem sebrali, jeho podnikatelský talent a elán ale nikoliv. Proto i Týna pochopila, že by pro ni a statek mohl být dobrým spojencem.

Jenže Janek se nemíní vzdát ani ve vztahu k Týně. Je odhodlaný získat si znovu její srdce a udělá pro to cokoliv. Jednoduché to ale mít nebude, Týna je vůči němu stále nedůvěřivá.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Další epizodu seriálu Slunečná uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě, mrknout se na ni ale můžete už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.