Seriály a filmy

8. dubna 2021 20:20

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Janek žárlí. Má důvod?

Týna s Jakubem začíná trávit čím dál víc času. Jankovi už všechno začíná být podezřelé, a to natolik, že na Jakuba žárlí. Jak si s touto situací Týna poradí? Podívejte se už teď v exkluzivní předpremiéře na 96. epizodu seriálu v iPrima Videopůjčovně.

Jakub je vážně nemocný, nikdo na statku by to ale dle jeho mínění neměl vědět. Se svým zdravotním stavem seznámil jen Týnu, Bětu a Rózu, a vyhrožuje, že pokud se o jeho stavu dozví kdokoliv další, odejde zemřít sám do hor. Týna se mu proto snaží všemožně pomoci.

V rámci této pomoci ale s Jakubem tráví víc a víc času a všímat si toho začínají úplně všichni na statku včetně Janka. I jemu začíná být jasné, že před ním Týna něco tají. Samotnému se mu nechce věřit, že by mezi Jakubem a Týnou bylo něco víc. Ale co když je to pravda?

Sledujte exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Podaří se Týně Jankovi vše vysvětlit, aniž by prozradila Jakubovo tajemství? Na to se podívejte už teď v 96. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.