Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna není jediná rajda. Teď bude randit Julie!

Julie si nebere servítky a klidně si ze své kamarádky Týny udělá legraci. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky ze 42. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě.

Na statek Slunečná přijíždí spoustu různých hostů. Tentokrát to ale bude terno, na Slunečnou se totiž přijede ubytovat známá celebrita. Má to ale drobný háček. Ač je sám umělec přesvědčený o tom, že ho každý zná, opak je pravdou. Ve Slunečné po něm neštěkne pes. Julie mu to s elegancí sobě vlastní hezky řekne:

Nečekaně je to možná ale přesně to, co „známý umělec“ potřebuje. Jak se totiž zdá, Julie ho svým vtipem oslnila. A to dokonce natolik, že ji pozve na rande.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Julii zájem pohledného neznámého samozřejmě těší. Neváhá proto odmítnout pozvání Martina, který by ji rád večer taktéž někam pozval. Bere to tak, že Martin jí neuteče a není si navíc úplně jistá, jestli je veterinář pro ni ten pravý. Oproti tomu Týna má jasno – Julča by se měla držet Martina, který ji má evidentně rád.

Julie na to má ale jako vždy pohotovou odpověď:

Jak to nakonec se schůzkou dopadne a jak se na rivala bude dívat Martin?

To sledujte v 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách online v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.